Ułatwienia dostępu

A A A

To nie Prima Aprilis. 1 kwietnia uczniowie Naszej szkoły zwyciężyli w finale wojewódzkim turnieju Z PODWÓRKA NA STADION o Puchar Tymbarka. Pokonali w grupie SP DREZDENKO 5:2 SP ŻAGAŃ 4:1, trzeci mecz z SP GUBIN zwyciężyli 11:1. W 1/8 finału pokonuje SP CZERWIEŃSK 7:1. Przechodzimy do półfinału, gdzie po trudnym meczu i bramkach Kacpra Sikorskiego zwyciężamy zespół SP 21 GORZÓW (klasa Sportowa Warty Gorzów, Progresu i Chemika Gorzów) 2:1. W finale ponownie spotykamy się z SP ŻAGAŃ, gdzie po bramkach Alana Krysinskiego i Oskara Iwińskiego zwyciężamy 2:0. Finał jest nasz. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 MISTRZEM WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO. JEDZIEMY NA FINAŁ KRAJOWY DO WARSZAWY 29.04-02.05.2019 Kacper Sikorski został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii U-12.