A A A

tenis-1Burmistrz Miasta Kostrzyn nad Odrą, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą i UKS Warta Kostrzyn nad Odrą serdecznie zapraszająchętnych do udziału w Ogólnopolskim turnieju tenisa stołowego, który będzie hołdem dla utytułowanego sportowca zmarłego w styczniu 2017 roku. 

II MEMORIAŁ MARCINA BĄKA

12.01.2019 r., godz. 10:00

Hala MOSiR, ul. Wojska Polskiego 6 o Puchar Dyrektora MOSiR w Kostrzynie nad Odrą w kategoriach: I - do 30 lat II - 31-45 lat III - 46-60 IV - powyżej 60 lat

13.01.2019 r., godz. 10:00

Hala MOSiR, ul. Wojska Polskiego 6 o Puchar Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą w kategorii OPEN

 

Zapraszamy do aktywnego udziału!

11 stycznia 2017 roku w szpitalu w Szczecinie na raka trzustki zmarł Marcin Bąk, wychowanek, zawodnik sekcji tenisa stołowego UKS „Warta” Kostrzyn nad Odrą, jeden z najlepszych tenisistów stołowych grających w I lidze. Miał 30 lat. W czasie swojej bogatej kariery sportowej reprezentował barwy klubowe „Warty” Kostrzyn nad Odrą, „Gorzovii” Gorzów Wlkp., „Pełcz” Górki Noteckie i ZKS Drzonków. Był wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Największym sukcesem drużynowym było wywalczenie brązowego medalu w męskiej Superlidze wraz z zespołem „Pełcz” Górki Noteckie. Był jednym z trenerów w Akademii Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka. Cześć Jego Pamięci!