bakBurmistrz Miasta Kostrzyn nad Odrą, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą i UKS Warta Kostrzyn nad Odrą serdecznie zapraszająchętnych do udziału w Ogólnopolskim turnieju tenisa stołowego, który będzie hołdem dla utytułowanego sportowca zmarłego w stcyzniu 2017 roku. 

 

I MEMORIAŁ MARCINA BĄKA

17.02.2018 r., godz. 11:00, Hala MOSiR, ul. Wojska Polskiego 6. Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą w kategorii OPEN

18.02.2018 r., godz. 10:00, Hala MOSiR, ul. Wojska Polskiego 6. Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR w Kostrzynie nad Odrą w kategoriach:
I - do 30 lat
II - 31-45 lat
III - 46-60
IV - powyżej 60 lat

Zapraszamy do aktywnego udziału!

 

11 stycznia 2017 roku w szpitalu w Szczecinie na raka trzustki zmarł Marcin Bąk, wychowanek, zawodnik sekcji tenisa stołowego UKS „Warta” Kostrzyn nad Odrą, jeden z najlepszych tenisistów stołowych grających w I lidze. Miał 30 lat. W czasie swojej bogatej kariery sportowej reprezentował barwy klubowe „Warty” Kostrzyn nad Odrą, „Gorzovii” Gorzów Wlkp., „Pełcz” Górki Noteckie i ZKS Drzonków. Był wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Największym sukcesem drużynowym było wywalczenie brązowego medalu w męskiej Superlidze wraz z zespołem „Pełcz” Górki Noteckie. Był jednym z trenerów w Akademii Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka. Cześć Jego Pamięci!