A A A

AMO-1 Miło jest nam poinformować, że Mobilna Akademia Młodych Orłów zawita po raz czwarty do naszego miasta! Już 14 listopada PZPN oraz MOSiR w Kostrzynie nad Odrą zaprasza wszystkich chętnych na kolejne spotkanie w ramach tego projektu. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne oraz certyfikowane do przedłużenia licencji trenerskich. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat oraz darmowe materiały szkoleniowe Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Mobilna Akademia Młodych Orłów w województwie lubuskim, z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęła swą działalność w grudniu 2018 r. Do tej pory przeprowadziliśmy już 90 szkoleń w na których obecnych było 845 szkoleniowców i nauczycieli wychowania fizycznego oraz 2.525 zawodniczek i zawodników. - mówi trener MAMO Tomasz Pawliczak - W listopadzie br. Zaczynamy szkolenie pt: "Mentalność". Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do trenerów, instruktorów piłki nożnej, ale również do nauczycieli i studentów wychowania fizycznego. Na szkolenie zostają powołani najlepsi zawodnicy z Powiatu Gorzowskiego w kategoriach orlik oraz młodzik (roczniki 2007-2010).

Część teoretyczna odbędzie się w godzinach 16:30-17:30 w Auli Szkoły Podstawowej Nr1 w Kostrzynie nad Odrą, dzięki uprzejmości dyrektora Jana Moczulskiego. Od godziny 17:30 do 19:30 zapraszamy do Kostrzyńskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego, gdzie odbędzie się część teoretyczna komentowana przez trenera Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Będzie to zatem doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie szkolenia młodzieży i tzw. standardyzacją szkolenia w Polsce! Na zakończenie planowane jest podsumowanie szkolenia.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do podziwiania umiejętności najlepszych z najlepszych młodych piłkarzy z Powiatu Gorzowskiego! Musisz tam być!