Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

MOSiR Kostrzyn nad Odrą wita


Kolejne zmiany - harmonogram czerwiec 2021

Harmonogram na czerwiec od 6 czerwca 2021

Pozostałe zasady bezpieczeństwa nie ulegają zmianie. Obostrzenia będą obowiązywały do 25 czerwca. Pamiętaj, że zasady mogą ulec zmianie, jeśli sytuacja epidemiczna w kraju dynamicznie ulegnie zmianie.

Imprezy okolicznościowe w lokalu oraz zgromadzenia (m.in. wesela):

 • maks. 150 osób

Targi i konferencje:

 • 1 osoba na 15 m2

Transport zbiorowy:

 • 75 proc. obłożenia

Sale zabaw dla dzieci:

 • 1 osoba na 15 m2

Ważne! W każdej sytuacji limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Przy utrzymującym się niskim poziomie zakażeń, możliwe będzie kolejne luzowanie obostrzeń na czas wakacji.


Zmiany w maju.

OD 1 MAJA Jednolite zasady bezpieczeństwa w całym kraju – otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne Sport – uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu:

 • limit – max. 50 osób

Sport – uprawianie sportu w krytych obiektach sportowych oraz na basenach:

 • dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży
 • max. 50 proc. obłożenia obiektu

 

OD 15 MAJA Noszenie maseczek na świeżym powietrzu – zniesienie obowiązku:

 • Jeżeli wskaźnik zakażeń na 100 tys. osób spadnie poniżej 15 – możliwe będzie zniesienie obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu.
 • Bez zmian pozostanie obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki w pomieszczeniach zamkniętych.

Sport – uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu:

 • max 25 proc. publiczności

OD 29 MAJA

Sport – uprawianie sportu na krytych obiektach sportowych i basenach:

 • obiekty dostępne dla wszystkich
 • max obłożenie do 50 proc. (z widownią)

Sport – uprawianie sportu na siłowniach, w klubach fitness, solaria:

 • limit 1 osoby na 15m2
 • działalność w ścisłym reżimie sanitarnym


*Sport zawodowy oznacza uprawianie sportu w taki sposób, w jaki świadczy się pracę lub usługi za wynagrodzeniem, bez względu na to, czy pomiędzy sportowcem zawodowym a odpowiednią organizacją sportową istnieje formalna umowa o pracę czy też nie, w przypadku gdy wynagrodzenie przekracza koszty uczestnictwa i stanowi znaczącą część dochodów dla sportowca. Koszty podróży i zakwaterowania związane z uczestnictwem w zawodach sportowych nie są uważane za wynagrodzenie dla celów niniejszego rozporządzenia.


 

Procedury zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 na obiektach MOSiR Kostrzyn nad Odrą:


Zarządzenia Dyrektora MOSiR Kostrzyn nad Odrą  dotyczące korzystania z obiektów MOSiR w okresie pandemii Koronowirusa

Zarządzenie nr 1/03/2020

Zarządzenie nr 1/04/2020


 

  

 
A A A

futsal

Niestety chwila nieuwagi i znakomita kontra gości kończy się w 2 minucie objęciem przez nich prowadzenia. Przez około 10 minut meczu toczy się wyrównany pojedynek i nie padają żadne bramki. W 13 minucie w dogodnej sytuacji znajduję się Piotr Siembida i nie myli się zdobywając bramkę wyrównującą i przy okazji rozwiązując worek z bramkami. Od tej bramki całkowicie inicjatywę przejmują nasi futsalowcy a goście z Konina są bezradni. Kolejne bramki dla gospodarzy padają w 14 minucie (Valerii Popruha), 17 (Piotr Majerczyk), 18 (Dominik Siwiński) i w ostatnich sekundach pierwszej połowy gości dobija Sebastian Jankowski.
Niestety druga połowa nie zaczyna się najlepiej dla naszego zespołu i już w 2 minucie tracimy bramkę i mamy 5:2, goście naciskają coraz mocniej a nam niestety nic nie wychodzi i gra robi się dość nerwowa. W 33 i 40 minucie tracimy kolejne bramki i po bardzo nerwowych ostatnich minutach ostatecznie wygrywamy 5:4.

futsal


W przerwie meczu następuje parafowanie przez burmistrza Andrzeja Kunta, dyrektora MOSiR Zygmunta Mendelskiego oraz dyrektora marketingu K- S SSE Andrzeja Kaila umowy sponsorskiej pomiędzy Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną a Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą na wpieranie imprez sportowych organizowanych przez MOSiR.


25 marca odbędą się dwa mecze „ o wszystko” IKAA MOSiR TS Celuloza odbędzie rewanżowe spotkanie z KKF KONIN a aktualny lider SPN Paolo Gorzów Wlkp. Zagra z Credo Futsal Piła. Jeżeli zespół z Gorzowa wygra swoje spotkanie to pozostanie na pozycji lidera, jeżeli zremisuje lub przegra a nasi futsalowcy pokonają ponownie Konin to nam przypadnie zwycięstwo w lidze i baraże o I ligę.

IKAA MOSiR TS Celuloza wystąpiła w składzie: Marcin Buliczak, Marcin Adamczewski, Piotr Siembida, Sebastian Jankowski, Dominik Siwiński, Marek Wilczek, Artur Korman, Piotr Majerczyk, Valerii Popruha, Patryk Janeczek
Trener: Michał Mendelski, kierownik: Władysław Kędzior, masażysta: Robert Wojcieszak, zabezpieczenie medyczne – Urszula Migdal

Na trybunach, w gronie kompletnie wypełnionej hali widowiskowo – sportowej, futsalowe spotkanie oglądali: Andrzej Kunt – burmistrz Miasta, Zbigniew Biedulski – zastępca burmistrza, Andrzej Kail – dyrektor marketingu K- S SSE, radny powiatowy, Zygmunt Mendelski – dyrektor MOSiR, radny powiatowy, spiker meczu, Mariusz Staniszewski – z-ca dyrektora MOSiR, radni miejscy: Piotr Dziekan, Leszek Naumowicz, Bartłomiej Suski, Jakub Piątkowski – v-ce prezes TS „Celuloza” oraz liczna grupa przedstawicieli kostrzyńskich firm i instytucji wspierających kostrzyński sport futsalowy.