Ułatwienia dostępu

MOSiR Kostrzyn nad Odrą wita

SZANOWNI PAŃSTWO ! Serdecznie witam odwiedzających naszą stronę internetową. Dzięki zawartym informacjom na stronie www.mosir-kostrzyn.pl mogą Państwo na bieżąco śledzić ofertę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Naszym podstawowym zadaniem jest prowadzenie działalności w zakresie upowszechniania sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na bazie posiadanego w zarządzanie ośrodka rekreacyjnego „Delfin”, terenu rekreacyjnego wraz z basenem dla dzieci, hali sportowej oraz obiektu sportowego (stadion sportowy). MOSiR jest szczególną instytucją działającą na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą, a różnorodna oferta organizowanych imprez pozwoli Państwu spędzić czas wolny zdrowo i na sportowo. Nasz ośrodek corocznie jest organizatorem i współorganizatorem blisko 100 imprez sportowo - rekreacyjnych w których bierze udział blisko 8 tysięcy osób. Ponadto w ramach prowadzonej działalności obiekty sportowe MOSiR są gospodarzem ponad 80 imprez odbywających się w ramach rozgrywek mistrzowskich prowadzonych przez związki sportowe w piłce nożnej, w tenisie stołowym, w zapasach, w piłce ręcznej, w karate. W zawodach sportowych, meczach, turniejach biorą udział sportowcy grup młodzieżowych i seniorskich reprezentujących kostrzyńskie stowarzyszenia:

A A A

futsal

Niestety chwila nieuwagi i znakomita kontra gości kończy się w 2 minucie objęciem przez nich prowadzenia. Przez około 10 minut meczu toczy się wyrównany pojedynek i nie padają żadne bramki. W 13 minucie w dogodnej sytuacji znajduję się Piotr Siembida i nie myli się zdobywając bramkę wyrównującą i przy okazji rozwiązując worek z bramkami. Od tej bramki całkowicie inicjatywę przejmują nasi futsalowcy a goście z Konina są bezradni. Kolejne bramki dla gospodarzy padają w 14 minucie (Valerii Popruha), 17 (Piotr Majerczyk), 18 (Dominik Siwiński) i w ostatnich sekundach pierwszej połowy gości dobija Sebastian Jankowski.
Niestety druga połowa nie zaczyna się najlepiej dla naszego zespołu i już w 2 minucie tracimy bramkę i mamy 5:2, goście naciskają coraz mocniej a nam niestety nic nie wychodzi i gra robi się dość nerwowa. W 33 i 40 minucie tracimy kolejne bramki i po bardzo nerwowych ostatnich minutach ostatecznie wygrywamy 5:4.

futsal

W przerwie meczu następuje parafowanie przez burmistrza Andrzeja Kunta, dyrektora MOSiR Zygmunta Mendelskiego oraz dyrektora marketingu K- S SSE Andrzeja Kaila umowy sponsorskiej pomiędzy Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną a Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą na wpieranie imprez sportowych organizowanych przez MOSiR.

25 marca odbędą się dwa mecze „ o wszystko” IKAA MOSiR TS Celuloza odbędzie rewanżowe spotkanie z KKF KONIN a aktualny lider SPN Paolo Gorzów Wlkp. Zagra z Credo Futsal Piła. Jeżeli zespół z Gorzowa wygra swoje spotkanie to pozostanie na pozycji lidera, jeżeli zremisuje lub przegra a nasi futsalowcy pokonają ponownie Konin to nam przypadnie zwycięstwo w lidze i baraże o I ligę.

IKAA MOSiR TS Celuloza wystąpiła w składzie: Marcin Buliczak, Marcin Adamczewski, Piotr Siembida, Sebastian Jankowski, Dominik Siwiński, Marek Wilczek, Artur Korman, Piotr Majerczyk, Valerii Popruha, Patryk Janeczek
Trener: Michał Mendelski, kierownik: Władysław Kędzior, masażysta: Robert Wojcieszak, zabezpieczenie medyczne – Urszula Migdal

Na trybunach, w gronie kompletnie wypełnionej hali widowiskowo – sportowej, futsalowe spotkanie oglądali: Andrzej Kunt – burmistrz Miasta, Zbigniew Biedulski – zastępca burmistrza, Andrzej Kail – dyrektor marketingu K- S SSE, radny powiatowy, Zygmunt Mendelski – dyrektor MOSiR, radny powiatowy, spiker meczu, Mariusz Staniszewski – z-ca dyrektora MOSiR, radni miejscy: Piotr Dziekan, Leszek Naumowicz, Bartłomiej Suski, Jakub Piątkowski – v-ce prezes TS „Celuloza” oraz liczna grupa przedstawicieli kostrzyńskich firm i instytucji wspierających kostrzyński sport futsalowy.