A A A

DudkaW dniu 21.01 w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Woj. Polskiego 6, LP FA Dariusz Dudka był organizatorem dwóch Turniejów Piłkarskich. O 9.00 rozpoczęły się zmagania Skrzatów (rocznik 2011). Na zaproszenie gospodarzy na turnieju pojawiły się takie drużyny jak: Bosko Sulęcin, SAP Słubice, FA Myślibórz, SV Victoria Seelow, oraz Gospodarze Lpfa Dariusz, Dudka 1, Lpfa Dariusz Dudka 2. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonali Dariusz Dudka oraz Zygmunt Mendelski, chwilę po otwarciu dzieci stanęły do rywalizacji i trzeba przyznać, że było na co patrzeć, pełno pasji, zaangażowania i serca do walki ciągle napędzało zgromadzonych kibiców do oklasków a wszystko to w sportowej atmosferze fair play.

dudka

Turniej zakończył się około godziny 13.00 a godzinę później do rywalizacji młodzi piłkarze w kategorii Żaków (rocznik 2010) i tu zagrały następujące zespoły: Morzycko Moryń, Warta Słońsk, Bosko Sulęcin, LPFA Dariusz Dudka 1 Kostrzyn, LPFA Dariusz Dudka 2 Kostrzyn, niestety zabrakło zespołu SAP Słubice.
Mecze były mocno wyrównane, od samego początku duże zaangażowanie wszystkich grających jak i równocześnie dopingujących sprawiało że turniej przebiegał w mega sportowej atmosferze!

Po zakończeniu obydwu turniejów, każda z drużyn otrzymała medale i puchary, nie prowadzono oficjalnej klasyfikacji więc tak naprawdę wszyscy byli zwycięzcami. Dekoracji drużyn dokonali miedzy innymi Dariusz Dudka oraz Zygmunt Mendelski.
Dodatkowo wszyscy mogli się uraczyć przepyszną pizzą z CIAO ITALIA Kostrzyn.

Zdjęcia z Turnieju Skrzatów: