A A A

torneo13 stycznia (sobota) zapraszamy do Hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie nad Odrą, gdzie od godziny 10:00 będą trwały zmagania młodych piłkarzy. 12 drużyn podzielonych na dwie grupy w Noworocznym Halowym Turnieju Żaków będzie walczyć o Puchar Starosty Powiatu Gorzowskiego Małgorzaty Domagały a także o przechodni puchar Przewodniczącego Rady Miasta.

Organizatorem Turnieju jest MOSiR w Kostrzynie nad Odrą, obchodzący w tym roku 20-lecie swojego istnienia oraz współpracująca z nami forma Colloseum Marketing Sport. Mecze rozgrywane będą w ramach Ogólnopolskiego Programu "Piłkarski Laur" co najlepiej świadczy o randze tego sportowego wydarzenia.

Warto podkreślić, że w grupie A znalazła się UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą, a w grupie B inny reprezentant naszego miasta - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - czy dojdzie ponownie do "kostrzyńskiego" finału? A może tym razem lepsi okażą się goście? jedno jest pewne - emocji z pewnością nie zabraknie a my już dzisiaj zapraszamy do wspólnego kibicowania. Wstęp na turniej bezpłatny.