A A A

37. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnejW dniu 25 stycznia 2020 roku rozpoczęły się XVIII Mistrzostwa Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej o "Puchar Dyrektora MOSiR". Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów: Sam Dong Europe, Algontec Polska, FELGEO.PL, Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza PSP w Kostrzynie nad Odrą, Pralnia Perfekt, ICT Poland, KKC, Metal-Art.  Wyniki przedstawiamy na bieżąco. W pierwszym meczu dnia Metal-Art - Sam Dong Europe 4:2

Złoto i brąz dla Kostrzyna nad Odrą, w dniu 12 stycznia 2020 w hali MOSiR Kostrzyńskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego odbył się Noworoczny Halowy Turniej Młodzików o Puchar Firmy IKAA Suchomel oraz nagrodę główną Dyrektora MOSiR Kostrzyn nad Odrą. Oficjalnego powitania i otwarcia dokonali dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski, dyrektor ds. marketingu KSSSE Andrzej Kail, właściciel firmy Colloseum Marketing Sport Mirosław Wrzesiński, w uroczystym otwarciu uczestniczyli także prezes firmy IKAA Suchomel – Ireneusz Suchomel, Radni Rady Miasta Rafał Żygielewicz i Mariusz Staniszewski. Na turnieju znakomicie zaprezentowały się kostrzyńskie zespoły UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, która okazała się najlepszym zespołem turnieju, a na trzecim stopniu podium stanął zespół UKS AF Kostrzyn nad Odrą.

W dniu 12 stycznia 2020 roku zapraszamy na Noworoczny Halowy Turniej Młodzików o Puchar Firmy IKAA Suchomel oraz nagrodę główną Dyrektora MOSiR Kostrzyn nad Odrą, turniej odbędzie się w Hali MOSiR - Kostrzyńskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego przy ul. Mickiewicza 8, startujemy o godzinie 10.00.

W dniu 15 grudnia w Kostrzynie nad Odrą odbył się halowy Turniej Żaków Raven Cup o Puchar Prezesa firmy Raven Krzysztofa Wojciechowskiego oraz nagrodę główną Dyrektora MOSiR Kostrzyn nad Odrą. Zwycięzcą turnieju została drużyna UKS Morzycko Moryń, która w finale pokonała drużynę UKS Akademia Futbolu Kostrzyn nad Odrą, trzecie miejsce zajęła drużyna Arkonii Szczecin. Już od wczesnych godzin rannych w hali MOSiR Kostrzyńskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego zbierali się młodzi adepci sztuki piłkarskiej oraz bardzo liczna grupa kibiców. Punktualnie o godzinie 10.00 sędziowie wyprowadzili na boisko 11 reprezentacji, które za chwilę rozpoczęły swoją rywalizację, turniej rozegrano w dwóch grupach, każdy z każdym a następnie półfinały, gry o poszczególne miejsca i wielki finał tak więc młode piłkarki i piłkarze zmagali się blisko 6 godzin.

Już w niedzielę 15.12. od godz. 10.00 w hali sportowej MOSIR "KCSzZ" przy ul. Mickiewicza 8 (przy SP. 1), z udziałem blisko 110 chłopców reprezentujących 11 drużyn z woj. zachodniopomorskiego i lubuskiego zostanie rozegrany halowy turniej piłki nożnej żaków o "Puchar Prezesa Raven" Krzysztofa Wojciechowskiego. Wszyscy młodzi, 7 i 8 letni piłkarze, mający wielkie serce do grania, serdecznie zapraszają kibiców, sympatyków, w tym oczywiście rodziców, dziadków, do śledzenia przebiegu turnieju, w którym będzie wiele emocji. Kostrzyński MOSiR oraz Colloseum Marketing Sport - organizatorzy turnieju, serdecznie zapraszają na ten ostatni w tym roku kalendarzowym turniej piłkarski organizowany w ramach przebogatego całorocznego programu "Piłkarskiego Lauru".