Ułatwienia dostępu

A A A

18 1Koniec czerwca to koniec rozgrywek ligowych w rundzie wiosennej. Jesienią od nowa ruszą piłkarze i piłkarki do rozgrywek w sezonie 2023/24, gdzie Kostrzyn nad Odrą będzie reprezentowany przez MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (III LIga Kobiet i rozgrywki młodzieżowe), TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Klasa Okręgowa, Klasa B oraz rozgrywki młodzieżowe), UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (rozgrywki młodzieżowe i grupy dziecięce) oraz UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą (rozgrywki młodzieżowe i grupy dziecięce). Tymczasem czas na podsumowania minionego sezonu przez pryzmat wyników w rundzie wiosennej. Prezentujemy zatem wyniki, strzelców, tabele oraz awanse i spadki... miłej lektury!

 


kobiety 3liga

CHROBRY GŁOGÓW S.A.                             3:5         MUKS PS KOSTRZYN/O

Bieszczat 7', 80', D. Czarnak 38', W. Dziechciarz 20',53'

LKS GOCZAŁKOWICE                                    5:2         MUKS PS KOSTRZYN/O 

Bieszczat 11', P. Fortuna 65'

MUKS PS KOSTRZYN/O                                0:1         KS UNIA OPOLE

MUKS PS KOSTRZYN/O                                5:0         LZS BŁOTNICA STRZELECKA

Bieszczat 34',50',55', W. Dziechciarz 54', M. Zielińska 61'

MKS TAURON MYSZKÓW                            3:0         MUKS PS KOSTRZYN/O

MUKS PS KOSTRZYN/O                                0:10       KKS CZARNI II SOSNOWIEC

KKS GÓRNIK ZABRZE                                    3:0         MUKS PS KOSTRZYN/O  (walkower)

TS MITECH ŻYWIEC                                      3:0         MUKS PS KOSTRZYN/O  (walkower)

MUKS PS KOSTRZYN/O                                1:2         KP GKS TYCHY S.A.

K.Białomazur 61'


men 4liga

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       1:5         ILANKA RZEPIN

Bździel 25'

POGOŃ ŚWIEBODZIN                                   2:1         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Bździel 50'

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       2:2         PROMIEŃ ŻAR

Bździel 39',57'

CZARNI ŻAGAŃ 1957                                    2:3         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Bździel 15',58', S. Jankowski 72'

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       0:3         ODRA NIETKÓW                                           

MEPROZET STARE KUROWO                      2:1         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Bździel 25'

LECHIA II ZIELONA GÓRA                            6:1         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Markowski 47'

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       2:1         KORONA KOŻUCHÓW

Bździel 21', A. Jacewicz 59'

POLONIA SŁUBICE                                        3:1         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Jankowski 26'

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       1:1         LUBUSZANIN DREZDENKO

Jacewicz 90' +1

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE                           2:0         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ                                    

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       3:3         ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI

Jankowski 65, S. Jankowski 80', M. Grudziński 90' +3

ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK                             5:1         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ                                    

Bździel 38'

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       2:2         BUDOWLANI LUBSKO

PIAST IŁOWA                                                  0:3         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ      

Jankowski 55', K. Grzelczak 57', E. Markowski 80'

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       0:1         POGOŃ SKWIERZYNA

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW                          2:0         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ


men klasaB

GKP BOGDANIEC                                           3:1         TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ

Tomaszewski 66'

ZJEDNOCZENI JENINIEC                              3:4         TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ   

Migdal 31',40', Mikłaszewski 12', E. Urman 56'

TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ    11:2       SMOGÓRZANKA SMOGÓRY

Der 2', M. Migdal 9',43',73',76', M. Misun 16',19',28',31', E. Urman 42', P. Tomaszewski 77'

BRUNATNI SIENIAWA                                  3:3         TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ                  

Błażek 2', E. Urman 33', B. Wieliczko 90'+2

TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ    4:1         BRZEŹNO BŁYSKAWICA

Migdal 30',83', S. Błański 47',89'

AS PIESKI                                                         1:1         TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ                                 

Migdal 27'

TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ    4:0         KLUB SPORTOWY BIAŁCZ

Cacaj 23', M. Banda 31', M. Migdal 33', E. Urman 80'

WALKA CZARNÓW                                        0:6         TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ

Papiernik 3', M.Migdal 11',21',44',73', M. Cacaj 13'

TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ    13:0       BŁĘKITNI BUKOWIEC

Banda 2',24',32',55', M. Cacaj 12',20',61', M. Migdal 22',42', M.Markowski 50', K. Chuchnowski 77', E. Urman 81', Tułacz 85


kobiety CLJU15

UKS Victoria SP2 Sianów                             3:2         MUKS PS KOSTRZYN/O

Pisarska 24',O. Tichow 60'

AP ORLEN GDAŃSK                                       7:0         MUKS PS KOSTRZYN/O

MUKS PS KOSTRZYN/O                                0:3         MUKS 11 ZIELONA GÓRA

MUKS PS KOSTRZYN/O                                0:11       POGOŃ SZCZECIN

AZS UAM POZNAŃ                                        4:1         MUKS PS KOSTRZYN/O                                                                           

Tichow 9'

MUKS PS KOSTRZYN/O                                0:8         POGOŃ TCZEW

MUKS PS KOSTRZYN/O                                1:7         MEDYK POLOMARKET KONIN

Sawicka 79'

UWAGA: w barażach o CLJ-U15 MUKS PS KOSTRZYN/O przegrywa z MUKS 11 Zielona Góra...


men A1Junior

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       2:3         PROMIEŃ ŻARY

Bułgajewski 55', Ł. Lencewicz 35'

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 7:0 CARINA GUBIN

Bułgajewski 11', C. Dagil 40', Ł. Lencewicz 25', B. Wieliczko 14',43', D. Żytyński 37',74'

POLONIA SŁUBICE                                        0:3         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Żytyński 32', J. Wedeman 62', K. Bułgajewski 66'

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       2:0         MKS KORONA KOŻUCHÓW

Wierzbowski 14', B. Wieliczko 58'

AstroEnergy WARTA GORZÓW WLKP.    2:2         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ                                    

Wieliczko 40', Ł. Lencewicz 79'

GKS SIEDLISKO                                               0:10       TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ      

Wieliczko 9', Ł. Lencewicz 11',38', K. Sokołowski 20', K. Bułgajewski 49',78', K. Wierzbowski 64',66', Wedeman 82', B. Kolasa 83'

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       4:0         MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

Wedeman 28',W. Żytyński 38', Ł. Lecewicz 51', M. Kozieł 82'


men c1TRAMPKI

STILON III GORZÓW                                      6:2         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Trojanowski 44’, 67’

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       6:2         ILANKA RZEPIN

Wasiuk 21’, M. Matusik 26’, H. Trojanowski 32’,52’,63’,76’

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       3:0         WARTA III GORZÓW WLKP.

Górecki 11’, H. Trojanowski 49’, M. Matusik 77’

WARTA II GORZÓW WLKP.                         4:2         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Trojanowski 62’,64’

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       4:1         STILON III GORZÓW

Trojanowski 3’, O. Grala 60’, K. Wasiuk 69’, F. Górecki 80’

PUKS MAKSYMILIAN                                     5:3         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ                                                  

F. Górecki 24’,39’, H. Trojanowski 77’,

ILANKA RZEPIN                                              3:2         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Trojanowski 17’

TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ    1:3         PUKS MAKSYMILIAN

Trojanowski 13’

WARTA III GORZÓW WLKP.                        0:4         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ

Trojanowski 20’,33’, H. Niezgoda 68’, N. Jabłoński 77’

TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ       0:9         WARTA II GORZÓW WLKP.


men d 1LIGA

UKS POLONIA SŁUBICE                                1:1         UKS Czwórka Kostrzyn N/O

Tyczyński 51'

AstroEnergy WARTA GORZÓW WLKP.    0:1         TS CELULOZA KOSTRZYN N/O                                                               

UKS Czwórka Kostrzyn N/O                        0:6         AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA

PROMIEŃ ŻARY                                             4:0         UKS Czwórka Kostrzyn N/O

TS CELULOZA KOSTRZYN N/O                    5:0         BUDOWLANI LUBSKO

Lewandowski 5', F. Kaznowski 14',29', I. Karabelskyi 28',34',

UKS Czwórka Kostrzyn N/O                        3:1         TS PRZYLEP-ZIELONA GÓRA\

Tyczyński 32',45', J. Nowacki 39'

TS CELULOZA KOSTRZYN N/O                    1:1         UKS Czwórka Kostrzyn N/O

Karabelskyi 40' - M. Piechowicz 4'

UKS AP Falubaz Zielona Góra                    4:1         TS CELULOZA KOSTRZYN N/O                                                               

Kaznowski 4'

STILON GORZÓW                                          2:1         TS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ                                                  

Andrzejczak 54'

UKS Czwórka Kostrzyn N/O                        0:0         BUDOWLANI LUBSKO

TS CELULOZA KOSTRZYN N/O                    4:1         UKS POLONIA SŁUBICE

Andrzejczak 22', F. Kaznowski 46', I. Karabelskyi 56', K. Lewandowski 59'

AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA   5:2         TS CELULOZA KOSTRZYN N/O

Karabelskyi 26', K. Lewandowski 36'

TS PRZYLEP-ZIELONA GÓRA                       0:5         TS CELULOZA KOSTRZYN N/O                                                                

Karabelskyi 34', E. Kubica 39',46', F. Kaznowski 50', G. Pluskot 58'

UKS AP Falubaz Zielona Góra                    8:0         UKS Czwórka Kostrzyn N/O                       

TS CELULOZA KOSTRZYN N/O                    1:2         PROMIEŃ ŻARY

Karabelskyi 28'

UKS Czwórka Kostrzyn N/O                        1:3         STILON GORZÓW

Nowacki 57'

AstroEnergy WARTA GORZÓW WLKP.    0:4         UKS Czwórka Kostrzyn N/O        

Orzechowski 12', K. Radziukiewicz 46', M. Piechowicz 51', P. Staniszewski 56'


men d 2LIGA

TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O                 5:0         PUKS MAKSYMILIAN

Dybka 13', K. Lewandowski 22',50', S. Ziołański 25', M. Bielecki 35'

PROGRES GORZÓW                                      2:2         TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O                                                           

Ziołański 28', A. Wręczycki 41'

WARTA II GORZÓW WLKP.                         0:5         TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O               

Fusiarz 20', S. Przygocki 41', L. Urman 42',51', P. Niedźwiecki 55'

TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O                4:2         UKS POLONIA SŁUBICE

brak danych

TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O                3:3         ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

Dybka 45', M. Tyczyński 47', L. Urman 54'

STILON GORZÓW                                          6:1         TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O               

Andrzejczak 8'

TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O                4:3         PROGRES II GORZÓW

Waskin 27', S. Ziołański 52', P. Niedźwiecki 58'

AP REISSA DREZDENKO                               2:2         TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O                                                           

Przygocki 17', S. Ziołański 52'

ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ                                0:1         TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O

Kubica 43'

TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O                6:1         STILON II GORZÓW

brak danych

ILANKA RZEPIN                                              3:2         TS CELULOZA II KOSTRZYN N/O                                                            

Urman 29', K. Lewandowski 33', O. Gruszka 52'


men d 3LIGA

UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą               6:1         PAP BOSKO SULĘCIN

Orzechowski 5', K. Sztenhauzer 15', A. Sućko 32', F. Grajski 38',51', A. Niziński 47'

MUKS PS Kostrzyn/O                                    0:5         ZORZA KOWALÓW

MKS CZARNI BROWAR WITNICA               1:1         MUKS PS Kostrzyn/O

Tichow 55'

UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą               5:3         MKS CZARNI BROWAR WITNICA

Rachawczyk 3',54', J. Sługocki 6', K.Sztenhauzer 18', M. Orzechowski 31'

MUKS PS Kostrzyn/O                                    0:13       UKS POLONIA III SŁUBICE

UKS POLONIA III SŁUBICE                           3:0         UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą               1:5         STAL SULĘCIN

brak danych

MUKS PS Kostrzyn/O                                    1:5         MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Biała 35'

MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE                 4:6         UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Zięciona 20', A. Sućko 37',39',41',53',59'

UKS TORZYM                                                  1:3         MUKS PS Kostrzyn/O     

brak danych

MUKS PS Kostrzyn/O                                    1:9         ILANKA II RZEPIN

brak danych

STAL SULĘCIN                                                7:1         MUKS PS Kostrzyn/O

Kalicka 21'

ILANKA RZEPIN                                              0:7         UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Orzechowski 2',50', J. Zięcina 12',38', 45', D. Sztenhauzer 36', D. Wiśniewski 58'

UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą               8:2         UKS TORZYM

Sługocki 4', J. Zięcina 12', W. Zięcina 34',36', D. Sztenhauzer 37',39',45', F. Gorajski 48'

UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą               3:3         ODRA GÓRZYCA

Sztenhauzer 11', J. Zięcina 20', A. Sućko 31'

MUKS PS Kostrzyn/O                                    1:2         UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Klonowska 57' – F. Grajski 42', M.Orzechowski 45'

WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA                 2:3         UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Zięcina 45', J. Sługocki 51', F. Gorajski 58'