Ułatwienia dostępu

A A A

plakatKNFŚwięto Miasta "Kostrzyn na Fali" czas zacząć! W tym roku, wzorem lat ubiegłych, również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji włączył się w miejską imprezę, zapraszając Państwa do wspólnej zabawy w duchu sportowej rywalizacji. Przygotowaliśmy dla Państwa: Mistrzostwa Kostrzyna w grze w boule (sobota), zawody wędkarskie oraz zawody w akrobacjach rowerowych - hulajnogi (niedziela). Dla uczestników przygotowaliśmy już pamiątkowe trofea oraz dyplomy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - więcej informacji poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

boukle

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na MISTRZOSTWA KOSTRZYNA W GRZE W BOULE, które odbędą się w ramach święta miasta "Kostrzyn na Fali" już 3 czerwca br. (sobota) Zapisy przyjmować będziemy na miejscu od godz. 15:00 w dwóch kategoriach wiekowych:
- do lat 15
- od lat 16

rybki

MOSiR Kostrzyn nad Odrą zaprasza 4 czerwca (niedziela) 2023 roku na Spławikowe Zawody wędkarskie dzieci i młodzieży w ramach Święta Miasta "Kostrzyn na Fali 2023". Miejsce rozgrywania zawodów to Stawik przy KCK, w godzinach 8:00 - 8:30 - zapisy, 9:00-11:00 - zawody, 11:30 - wręczenie nagród. Dzieci przychodzą wraz z opiekunami.

skate

"Kostrzyn na Fali" Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji kończy Mistrzostwami Kostrzyna w akrobacjach rowerowych (hulajnga). Startujemy o godzinie 15:00 w kostrzyńskim skateparku (zapisy), a od 15:15 będziemy podziwiać i oceniać zawodników w kategoriach wiekowych do lat 13 i od lat 14 wzwyż. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa i kibicowania. Będzie się działo!