Ułatwienia dostępu

A A A
IMG 20230325 WA00001W dniu 25-03-2023 roku najlepszi karatecy z Naszego klubu sprawdzili swoje umiejętności w Sparingu Kata i Kumiete w ramach Festynu Rekreacyjnego w Pyrzycach. Hektolitry wylanego potu na treningach i ciągłe podnoszenie własnych umiejętności w sztuce walki KARATE, pozwoliły naszym małym sportowcom wrócić z "workiem" medali:  Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
 
Udział w zawodach możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą oraz Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 
 
1Szewczyk
3 miejsce zajął Wojciech Szewczyk w konkurencji Kata Indywidualne chłopców do 7 lat.
 
2Siwak
3 miejsce zajęła Matylda Siwak w konkurencji Kata Indywidualne dziewcząt 8-9 lat.
 
3.Tarnawski Sobkowski
2 miejsce zajął Mikołaj Tarnawski w konkurencji Kata Indywidualne chłopców 8-9 lat.
 
5.Sobkowski
3 miejsce zajął Ksawier Sobkowski w konkurencji Kata Indywidualne chłopców 8-9 lat oraz Kata Indywidualne chłopców 10-11 lat.
 
4.Baryas
3 miejsce zajął IlarionBaryas w konkurencji Kata Indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
 
6.Borowski
3 miejsce zajął Michał Borowski w konkurencji Kata Indywidualne chłopców 10-11 lat (starsze pasy).
 
IMG 20230325 WA00011
Na zawodach nie zabrakło także przedstawicieli grupy weteranów, reprezentujących Nasz klub w kategorii wiekowej 35 lat +, którzy, zachowując się dość niegościnnie, odebrali organizatorom turnieju wszystkie medale na podium:
1 miejce - Łukasz Michalski
2 mijesce - Mariusz Kicenka
3 mijesce - Tomczak Dawid