Ułatwienia dostępu

A A A

plakat xPrzypominamy, że trwają już zapisy na jeden z najstarszych biegów na Ziemi Lubuskiej! Na trasę 36. Ogólnopolskiego Biegu "Kostrzyńska Dziesiątka", biegnącą ulicami Kostrzyna nad Odrą, uczestniczy wybiegną już 4 września, aby powalczyć o sławę, medale i pieniądze. W tym roku poza pamiątkowymi medalami w pakiecie startowym na uczestników czekają unikalne, pamiątkowe medale, a dla najlepszych jeszcze bardziej okazałe, odlewane medale, nagrody pieniężne i certyfikaty zwycięzców. Warto podkreślić, że w ramach Biegu, również w tym roku, odbywać się będą klasyfikacje dla zakładów pracy oraz reprezentacji gmin Powiatu Gorzowskiego. Tak więc jest to doskonała okazja, aby powalczyć nie tylko z biegaczami z całej Polski, ale również zdobyć uznanie szefa w ramach IV Mistrzostw Zakładów Pracy czy pokazać kto jest najbardziej rozbieganą gminą w ramach II Mistrzostw Gmin Powiatu Gorzowskiego. Emocji nie powinno więc zabraknąć tym bardziej, że każdy biegacz może być klasyfikowany jednocześnie w tych trzech kategoriach - walki i adrenaliny na trasie nie powinno więc zabraknąć!

Zapisy odbywają się w formie elektronicznej na dedykowanej do tego platformie, poniżej znajdą Państwo link do zapisów, regulaminów oraz trasy biegu. My ze swojej strony gwarantujemy sportowe emocje, wzorową organizację i szansę na wpisanie się na listę zwycięzców. Zatem - spróbuj swoich sił i wygraj nagrody pieniężne!

Poniżej dodatkowe informacje dla uczestników. 

 DODATKOWE INFORMACJE:

Link do zapisów: www.czasnachip.pl/2022/kostrzyn.php

Trasa biegu - mapa 

36. Ogólnopolski Bieg "Kostrzyńska Dziesiątka - regulamin

IV Mistrzostwa Zakładów Pracy - regulamin

II Mistrzostwa Gmin Powiatu Gorzowskiego o „Puchar Starosty Powiatu Gorzowskiego" - regulamin

KONTAKT:

Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Niepodległości 11, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

telefony kontaktowe: tel. 95 752 3716, kom. 508 388 490,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.mosir-kostrzyn.pl