A A A

the ball g39b955a89 640

SKARB KIBICA - wyniki zebraliśmy z portalu laczynaspilka.pl

Jak co miesiąc analizujemy dyspozycję naszych zespołów na różnych szczeblach rozgrywkowych: od IV Ligi Seniorów, poprzez Juniorów, Trampkarzy aż po Młodzików w kategoriach Panów oraz IV Ligi KObiet i CLJ-U15 w kategorii Pań. Wypada tu dodać, że największym sportowym osiągnięciem w tym miesiącu było:

- awans Pań do III LIgi Kobiet z pierwszego miejsca w tabeli grupy lubusko-zacodniopomorskiej IV Ligi Kobiet

- odpadnięcie w ćwierćfinale Centralnej Ligi Juniorek CLJ U-15 zespołu MUKS PS Kostrzyn nad Odrą

- wydostanie się drużyny seniorów ze strefu spadku JAKO IV Ligi Lubuskiej

- umocnienie się na pozycji lidera III Ligi Młodzika zespołu UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą

Poniżej podajemy komplet wyników w okresie marzec-maj 2022. A już za miesiąc poza wynikami podamy również ostateczne tabele, awansy i spadki! Błędy prosimy zgłaszać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadchodzący miesiąc przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia, zatem kibicujmy, wpierajmy naszych piłkarzy na lubuskich murawach!

 

IV LIGA LUBUSKA JAKO

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą znajduje się na 14. miejscu w tabeli - 36 pkt, 34:56

26.03.  Dąb Sława Przybyszów 4:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Jacewicz 59')

19.03.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:0 Meprozet Stare Kurowo

12.03.  ZAP Syrena Sbąszynek 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

02.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 Budowlani Murzynowo (Misun 58', Migdal 61', Jacewicz 81')

09.04. Promień Żary 2:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Olszewski 81')

16.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 Piast Inex Czerwieńsk (Misun 48')

23.04. Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

23.04. Spójnia Ośno Lubuskie 2:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Jankowski 72')

16.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 Ilanka Rzepin

03.05.  KS Lechia II Zielona Góra 1:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Jacewicz 90')

07.05.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:2 Odra Nietków

14.05.  Pogoń Świebodzin 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

21.05.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:1 Korona Kożuchów (Migdal 87', Jankowski 90'+3)

28.05.  Piast Iłowa 0:2 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Jankowski 5', Jacewicz 21')

 

IV LIGA ZACHODNIOPOMORSKO-LUBUSKA KOBIET

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Przyjaciół Sportu” zapewnił sobie możliwość gry w III Lidze Kobiet z pierwszego miejsca w tabeli - 21 pkt, 35:11

10.04.  UKS Energetyk Junior Gryfino 3:1 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Dziechciarz)

13.04.  MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 4:2 Victoria SP2 Sianów (Bieszczat47',72' Czarnak 38', Gawlak 62')

24.04.  Budowlani Lubsko 0:2 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Graf 77')

14.05.  TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 1:8 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą

(Janowska 39',70', Czarnak 20',60', Wit 18', Gwizdoń 26', Bieszczat 22', Januszkiewicz 58')

 

CENTALNA LIGA JUNIOREK U-15

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Przyjaciół Sportu” zapewnił sobie awans do ćwierćfinałów CLJ U-15 z drugiego miejsca w tabeli - 15 pkt, 23:11

26.03.  MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 3:0 Checz Gdynia (Bieszczat 4', Gawlak 18', Gwizdoń 58')

19.03.  UKS Victoria SP2 Sianów 1:5 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Gawlak 27', Bieszczat 41',73',76',82')

12.03. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 2:3 Olimpia Szczecin (Gwizdoń 33', 52')

03.04   AZS UAM Poznań 2:3 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Gawlak 27',80', Bieszczat 47')

09.04. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 0:2 AP Lotos Gdańsk

23.04.  Warta Poznań 3:7 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą

(Bieszczat 54',56', Dreczkowska 70', Gwizdoń 79', Gawlak 13',19',51')

30.04 Medyk POLOMarket Konin 0:3 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (2xGwizdoń, Gawlak)

 

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po ośmiu kolejkach zajmuje

  1. miejsce w tabeli (na siedem drużyn) - 11 pkt, 9:8

20.03.  Ilanka Rzepin 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

03.04.  Polonia Słubice 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

10.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 KS Lechia Zielona Góra

24.04. Promień Żary 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

03.05.  SKP Kisielin 2:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

11.05.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:2 Carina Gubin (Grzelczak 47', Cichoń 69', 90'+3, Dagil 78')

18.05.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 Ilanka Rzepin (Dagil 62')

22.05.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:2 Polonia Słubice (Wedeman 22',  Żytyński 31', Dagil 51',88')

 

II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po czterech kolejkach zajmuje

  1. miejsce w tabeli ze stratą ośmiu punktów do lidera - 22 pkt, 49:20

27.03.  Ilanka Rzepin 1:3 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Bondyra 14', Pinter 38')

19.03.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 13:0 AP Reissa Drezdeno  (Wnuk 3',Pinter 7',21', Szcześniak 46',47',50',60', Trojanowski 51',65', Kozieł 54', Czarnecki 57', Dzierżawski 78',80')

02.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:1 PUKS Maksymilian

(Brzózka 4', Sozański 71', 80'+3)

10.04.  Spójnia Ośno Lubuskie 1:2 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Czarnecki 15', Wnuk 39')

23.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 Zjednoczeni Przytoczna

29.04.  Stilon II Gorzów Wlkp. 7:2 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Adam Dzierżawski 21', Wnuk 54')

08.05.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:1 Grupa Gezet Stilon Gorzów Wlkp. (Pinter 38',Trojanowski 49')

15.05.  Lubuszanin Drezdenko 1:4 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

(Mikołajczyk 35', Szcześniak 39', Czarnecki 45', Sozański 62')

21.05.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6:7 Łucznik Strzelce Krajeńskie

 (Bondyra 16', Mikołajczyk 27', Trojanowski 33', Czarnecki 37', Pinter 73', 80')

28.05.  Lubuszanin Drezdenko 0:13 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Pinter 11',58,'70', Trojanowski 20', Mikołajczyk  23', Wnuk 22',61',73', Sozański 30', Szcześniak  53',66',78', Bondyra 80')

 

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK

Kostrzyn nad Odrą reprezentują dwa kluby:

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po pięciu kolejkach zajmuje

  1. miejsce w tabeli - 10 pkt, 10:11

Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą po czterech kolejkach plasuje się na 4. miejscu w tabeli - 18 pkt, 29:12

26.03.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 Promień Żary (Grala 53')

09.04.  UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 1:0 AP Macieja Murawskiego (Masiarz 2')

10.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:1 Stilon Gorzów Wlkp. (Darłak 26', Kurpiel 34', Kaznowski 57')

14.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 TS Przylep Zielona Góra (Grala 27')

15.04.  TS Przylep Zielona Góra 1:2 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą (Masiarz 35',55')

03.04.  UKS Falubaz Zielona Góra 5:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Gerhard 52')

24.04.  Korona Wschowa 3:5 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą (Górecki 19' Szandurski 45',52' Masiarz 55')

03.04.  AP Macieja Murawskiego 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

30.04.  UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 0:1 Warta Gorzów Wlkp.

03.05.  Ilanka Rzepin 1:6 UKS Czwórka Kostrzyn n. Odrą (Masiarz 15',21',23' Szandurski 38',48' Kozieł 60')

15.05.  Warta Gorzów Wlkp. 2:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

15.05.  UKS Falubaz I Zielona Góra 3:0 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą

18.05.  UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 6:1 UKS Polonia Słubice (Jabłoński 12', 52' Masiarz 23',35',37',48')

21.05.  UKS Falubaz II Zielona Góra 2:9 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą

(Masiarz 5',11',53', Górecki 13', Pilecki 15',28',30', Rybak 32', Szandurski 59')

21.05.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:0 Ilanka Rzepin (Darłak 12', Gerhardt 23',59', Kaznowski 29')

22.05.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 Korona Wschowa

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po trzech kolejkach zajmuje

  1. miejsce w tabeli (na dziewięć zespołów) - 7 pkt, 21:25

09.04.  AP Reissa Drezdenko 3:3 TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą (Lewandowski 9', Ziołański 53', Rozpędowski 58')

15.04.  Warta II Gorzów Wlkp. 9:5 TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą (Andrzejak 26',31', Rozpędowski 42', Urman 43')

24.04.  TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 2:5 Warta Słońsk (Ziołański 57', 58')

05.05.  TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 0:4 Grupa Gezet Stilon Gorzów Wlkp.

14.05.  UKS Chemik Gorzów Wlkp. 2:0 TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą

22.05.  TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 9:2 PAP Bosko Sulęcin

28.05.  Orzeł MIędzyrzecz 0:2 TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą (Lewandowski 45', Urman 53')

                 

III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2

Kostrzyn nad Odrą reprezentują dwa kluby:

Uczniowski Klub Sportowy „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po pięciu kolejkach zajmuje

  1. miejsce w tabeli - 10 pkt, 26:38

Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą jest liderem grupy (awans)

  1. miejsce w tabeli - 24 pkt, 52:6

03.04.  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:2 AP Bosko II Sulęcin (Przybylski 7', Słotwiński 27')

03.04.  UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 9:0 Zorza Kowalów

(Andrearczyk 4', Suski 10',16',29', Nowacki 13', Staniszewski 42', Wierciński 57', Cieciura 59')

10.04.  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:10 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą

24.04.  Spójnia Ośno Lubuskie 6:2 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Borowski 1', Gorajski 16')

24.04.  UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 3:0 PAP Bosko II Sulęcin (Staniszewski 48', Kmieć 51')

29.04.  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5:1 Stal Sulęcin (Zięcina 15', Orzechowski 29',Gorajski 57', Sztenhauzer 1',19')

29.04.  UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 7:2 Spójnia Ośno Lubuskie

07.05.  Stal Sulęcin 0:2 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą (Kmieć 12', 13')

09.05.  Warta IV Gorzów Wlkp. 5:7 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

(Szczechowiak 1', Sługocki 10', 11', Gorajski 18', Borowski 35', Orzechowski 44', Przybylski 52')

15.05.  UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 10:4 Warta IV Gorzów Wlkp.

(Suski 3', Cieciura 12', Andrearczyk 16', 28', 35' Ostapiuk 18' Kmieć 21', Nowacki 40',47',58')

22.05.  Czarni Browar Witnica 0:9 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą

(Suski 1', Wierciński 5',7',9', Staniszewski 20',48',52', Kmieć 45', Kunicki 59')

15.05.  11:00   UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6:0 Czarni Browar Witnica

(Borowski 12',48', Niziński 19', Zięcina 21', Sztenhauzer 37', Bogacki 59')

21.05.  UKS Polonia II Słubice 6:3 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

30.05.  17:30   UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 2:0 UKS Polonia II Słubice (Nowacki 33', Cieciura 59')

30.05.  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:8 Ilanka II Rzepin (Gorajski 47')

 

ORLIK grają:

Akademia Futbolu Kostrzyn - Orlik poz. średniozaawansowany

UKS „Czwórka” II Kostrzyn nad Odrą - Orlik poz. podstawowy

 

ŻAK grają:

Akademia Futbolu Kostrzyn - Żak poz. średniozaawansowany

UKS „Celuloza” II Kostrzyn nad Odrą - Żak poz. średniozaawansowany

UKS „Celuloza” III Kostrzyn nad Odrą - Żak poz. średniozaawansowany