soccer g7dee05e71 640

SKARB KIBICA - KWIECIEŃ 2022

specjalnie dla Państwa MOSiR w Kostrzynie nad Odrą przygotowało, w oparciu o serwis Łączy nas Piłka PZPN, zestawienie spotkań kostrzyńskich drużyn na różnym poziomie rozgrywkowym. Poniżej znajdą Państwo rozgrywki, wyniki poszczególnych kolejek oraz krótkie podsumowanie jak idzie naszym. Podajemy również terminarz spotkań z tymże zastrzeżeniem, że terminy te mogą ulec zmianie.

Życzymy miłej lektury i do zobaczenia na lubuskich boiskach!

UWAGA! ewentualne błędy prosimy zgłaszać mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MECZE, WYNIKI, STRZELCY - skarb kibica

IV LIGA LUBUSKA JAKO

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą zdobyło 8 punktów, co plasuje Kostrzynian na 16. miejscu w tabeli (strefa spadkowa) - 29 pkt, 29:51

26.03.  Dąb Sława Przybyszów 4:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Jacewicz 59')

19.03.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:0 Meprozet Stare Kurowo

12.03.  Ząp Syrena Sbąszynek 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

02.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 Budowlani Murzynowo (Misun 58', Migdal 61', Jacewicz 81')

09.04. Promień Żary 2:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Olszewski 81')

16.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 Piast Inex Czerwieńsk (Misun 48')

23.04. Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

23.04. Spójnia Ośno Lubuskie 2:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Jankowski 72')

16.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 Ilanka Rzepin

 

IV LIGA ZACHODNIOPOMORSKO-LUBUSKA KOBIET

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Przyjaciół Sportu” zapewnił sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej kolejkę przed końcem - 18 pkt, 27:10

10.04.  UKS Energetyk Junior Gryfino 3:1 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Dziechciarz)

13.04.  MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 4:2 UKS Victoria SP2 Sianów (2xBieszczat, Czarnak, Gawlak)

24.04.  Budowlani Lubsko 0:2 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Graf)

 

CENTALNA LIGA JUNIOREK U-15

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Przyjaciół Sportu” zapewnił sobie awans do ćwierćfinałów CLJ U-15 z drugiego miejsca - 15 pkt, 23:11

26.03.  MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 3:0 Checz Gdynia (Bieszczat 4', Gawlak 18', Gwizdoń 58')

19.03.  UKS Victoria SP2 Sianów 1:5 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Gawlak 27', Bieszczat 41',73',76',82')

12.03. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 2:3 Olimpia Szczecin (Gwizdoń 33', 52')

03.04   AZS UAM Poznań 2:3 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Gawlak 27',80', Bieszczat 47')

09.04. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 0:2 AP Lotos Gdańsk

23.04.  Warta Poznań 3:7 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą

(Bieszczat 54',56', Dreczkowska 70', Gwizdoń 79', Gawlak 13',19',51')

30.04 Medyk POLOMarket Konin 0:3 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (2xGwizdoń, Gawlak)

 

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po czterech kolejkach zajmuje 6. miejsce w tabeli (strefa spadkowa) - 2 pkt, 0:2

20.03.  Ilanka Rzepin 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

03.04.  Polonia Słubice 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

10.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 KS Lechia Zielona Góra

24.04. Promień Żary 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

 

II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po czterech kolejkach zajmuje 2. miejsce w tabeli ze stratą sześciu punktów do lidera - 13 pkt, 24:11

27.03.  Ilanka Rzepin 1:3 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Bondyra 14', Pinter 38')

19.03.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 13:0 AP Reissa Drezdeno  (Wnuk 3',Pinter 7',21', Szcześniak 46',47',50',60', Trojanowski 51',65', Kozieł 54', Czarnecki 57', Dzierżawski 78',80')

02.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:1 PUKS Maksymilian

(Brzózka 4', Sozański 71', 80'+3)

10.04.  Spójnia Ośno Lubuskie 1:2 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Czarnecki 15', Wnuk 39')

23.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 Zjednoczeni Przytoczna

29.04.  Stilon II Gorzów Wlkp. 7:2 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Adam Dzierżawski 21', Wnuk 54')

 

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK

Kostrzyn nad Odrą reprezentują dwa kluby:

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po pięciu kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli - 7 pkt, 6:8

Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą po czterech kolejkach plasuje się na 3. miejscu w tabeli - 9 pkt, 8:5

26.03.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 Promień Żary (Grala 53')

09.04.  UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 1:0 AP Macieja Murawskiego (Masiarz 2')

10.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:1 Stilon Gorzów Wlkp. (Darłak 26', Kurpiel 34', Kaznowski 57')

14.04.  TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 TS Przylep Zielona Góra (Grala 27')

15.04.  TS Przylep Zielona Góra 1:2 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą (Masiarz 35',55')

03.04.  UKS Falubaz Zielona Góra 5:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Gerhard 52')

24.04.  Korona Wschowa 3:5 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą (Górecki 19' Szandurski 45',52' Masiarz 55')

03.04.  AP Macieja Murawskiego 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

30.04.  UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 0:1 Warta Gorzów Wlkp.

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po trzech kolejkach zajmuje 8. miejsce w tabeli (strefa spadkowa) - 1 pkt, 10:17

09.04.  AP Reissa Drezdenko 3:3 TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą (Lewandowski 9', Ziołański 53', Rozpędowski 58')

15.04.  Warta II Gorzów Wlkp. 9:5 TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą (Andrzejak 26',31', Rozpędowski 42', Urman 43')

24.04.  TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 2:5 Warta Słońsk (Ziołański 57', 58')

       

III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2

Kostrzyn nad Odrą reprezentują dwa kluby:

Uczniowski Klub Sportowy „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po pięciu kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli - 7 pkt, 6:8

Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą jest liderem grupy (awans) - 12 pkt, 29:2

03.04.  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:2 AP Bosko II Sulęcin (Przybylski 7', Słotwiński 27')

03.04.  UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 9:0 Zorza Kowalów

(Andrearczyk 4', Suski 10',16',29', Nowacki 13', Staniszewski 42', Wierciński 57', Cieciura 59')

10.04.  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:10 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą

24.04.  Spójnia Ośno Lubuskie 6:2 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Borowski 1', Gorajski 16')

24.04.  UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 3:0 PAP Bosko II Sulęcin (Staniszewski 48', Kmieć 51')

29.04.  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5:1 Stal Sulęcin (Zięcina 15', Orzechowski 29',Gorajski 57', Sztenhauzer 1',19')

29.04.  UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 7:2 Spójnia Ośno Lubuskie

 

ORLIK grają:

Akademia Futbolu Kostrzyn - Orlik poz. średniozaawansowany

UKS „Czwórka” II Kostrzyn nad Odrą - Orlik poz. podstawowy

ŻAK grają:

Akademia Futbolu Kostrzyn - Żak poz. średniozaawansowany

UKS „Celuloza” II Kostrzyn nad Odrą - Żak poz. średniozaawansowany

UKS „Celuloza” III Kostrzyn nad Odrą - Żak poz. średniozaawansowany

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK NA MAJ 2022 - skarb kibica

IV LIGA LUBUSKA JAKO

aktualny terminarz udostępniony na stronie TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

 

IV LIGA ZACHODNIOPOMORSKO-LUBUSKA KOBIET

14.05.  15:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. vs. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą

 

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR

03.05.  15:00   SKP Kisielin 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

11.05.  18:00   TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Carina Gubin

15.05.  11:00   Dozamet Nowa Sól vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

18.05.  18:00   TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Ilanka Rzepin

22.05.  15:00   TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Polonia Słubice

29.05.  11:00   KS Lechia Zielona Góra vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

 

II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ

08.05.  11:00   TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Grupa Gezet Stilon Gorzów Wlkp.

15.05.  11:00   Lubuszanin Drezdenko vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

21.05.  11:00   TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Łucznik Strzelce Krajeńskie

28.05.  11:00   Lubuszanin Drezdenko vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

 

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK

03.05.  11:00   UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą vs. Ilanka Rzepin

15.05.  11:00   Warta Gorzów Wlkp. vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

15.05.  12:00   UKS Falubaz I Zielona Góra vs. UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą

18.05.  11:00   UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą vs. UKS Polonia Słubice

21.05.  11:00   TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Ilanka Rzepin

21.05.  14:00   UKS Falubaz II Zielona Góra vs. UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą

22.05.  11:00   TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Korona Wschowa

27.05.  16:00   UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

05.05.  18:00   TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą vs. Grupa Gezet Stilon Gorzów Wlkp.

14.05.  11:00   UKS Chemik Gorzów Wlkp. vs. TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą

28.05.  11:00   Orzeł MIędzyrzecz vs. TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą

                 

III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2

07.05.  12:00   Stal Sulęcin vs. UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą

09.05.  17:30   Warta IV Gorzów Wlkp. vs. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

15.05.  11:00   UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą vs. Warta IV Gorzów Wlkp.

15.05.  11:00   UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Czarni Browar Witnica

21.05.  11:00   UKS Polonia Słubice vs. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

29.05.  09:30   UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą vs. UKS Polonia II Słubice

29.05.  10:00   UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Ilanka II Rzepin