SKARB KIBICA - KWIECIEŃ 2022
specjalnie dla Państwa MOSiR w Kostrzynie nad Odrą przygotowało, w oparciu o serwis Łączy nas Piłka PZPN, zestawienie spotkań kostrzyńskich drużyn na różnym poziomie rozgrywkowym. Poniżej znajdą Państwo rozgrywki, wyniki poszczególnych kolejek oraz krótkie podsumowanie jak idzie naszym. Podajemy również terminarz spotkań z tymże zastrzeżeniem, że terminy te mogą ulec zmianie.
Życzymy miłej lektury i do zobaczenia na lubuskich boiskach!
UWAGA! ewentualne błędy prosimy zgłaszać mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
MECZE, WYNIKI, STRZELCY - skarb kibica
IV LIGA LUBUSKA JAKO
Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą zdobyło 8 punktów, co plasuje Kostrzynian na 16. miejscu w tabeli (strefa spadkowa) - 29 pkt, 29:51
26.03. Dąb Sława Przybyszów 4:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Jacewicz 59')
19.03. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:0 Meprozet Stare Kurowo
12.03. Ząp Syrena Sbąszynek 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
02.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 Budowlani Murzynowo (Misun 58', Migdal 61', Jacewicz 81')
09.04. Promień Żary 2:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Olszewski 81')
16.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 Piast Inex Czerwieńsk (Misun 48')
23.04. Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
23.04. Spójnia Ośno Lubuskie 2:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Jankowski 72')
16.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 Ilanka Rzepin
IV LIGA ZACHODNIOPOMORSKO-LUBUSKA KOBIET
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Przyjaciół Sportu” zapewnił sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej kolejkę przed końcem - 18 pkt, 27:10
10.04. UKS Energetyk Junior Gryfino 3:1 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Dziechciarz)
13.04. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 4:2 UKS Victoria SP2 Sianów (2xBieszczat, Czarnak, Gawlak)
24.04. Budowlani Lubsko 0:2 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Graf)
CENTALNA LIGA JUNIOREK U-15
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Przyjaciół Sportu” zapewnił sobie awans do ćwierćfinałów CLJ U-15 z drugiego miejsca - 15 pkt, 23:11
26.03. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 3:0 Checz Gdynia (Bieszczat 4', Gawlak 18', Gwizdoń 58')
19.03. UKS Victoria SP2 Sianów 1:5 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Gawlak 27', Bieszczat 41',73',76',82')
12.03. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 2:3 Olimpia Szczecin (Gwizdoń 33', 52')
03.04 AZS UAM Poznań 2:3 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (Gawlak 27',80', Bieszczat 47')
09.04. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 0:2 AP Lotos Gdańsk
23.04. Warta Poznań 3:7 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą
(Bieszczat 54',56', Dreczkowska 70', Gwizdoń 79', Gawlak 13',19',51')
30.04 Medyk POLOMarket Konin 0:3 MUKS PS Kostrzyn nad Odrą (2xGwizdoń, Gawlak)
I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR
Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po czterech kolejkach zajmuje 6. miejsce w tabeli (strefa spadkowa) - 2 pkt, 0:2
20.03. Ilanka Rzepin 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
03.04. Polonia Słubice 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
10.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 KS Lechia Zielona Góra
24.04. Promień Żary 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ
Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po czterech kolejkach zajmuje 2. miejsce w tabeli ze stratą sześciu punktów do lidera - 13 pkt, 24:11
27.03. Ilanka Rzepin 1:3 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Bondyra 14', Pinter 38')
19.03. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 13:0 AP Reissa Drezdeno (Wnuk 3',Pinter 7',21', Szcześniak 46',47',50',60', Trojanowski 51',65', Kozieł 54', Czarnecki 57', Dzierżawski 78',80')
02.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:1 PUKS Maksymilian
(Brzózka 4', Sozański 71', 80'+3)
10.04. Spójnia Ośno Lubuskie 1:2 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Czarnecki 15', Wnuk 39')
23.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 Zjednoczeni Przytoczna
29.04. Stilon II Gorzów Wlkp. 7:2 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Adam Dzierżawski 21', Wnuk 54')
I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK
Kostrzyn nad Odrą reprezentują dwa kluby:
Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po pięciu kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli - 7 pkt, 6:8
Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą po czterech kolejkach plasuje się na 3. miejscu w tabeli - 9 pkt, 8:5
26.03. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 Promień Żary (Grala 53')
09.04. UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 1:0 AP Macieja Murawskiego (Masiarz 2')
10.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:1 Stilon Gorzów Wlkp. (Darłak 26', Kurpiel 34', Kaznowski 57')
14.04. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 TS Przylep Zielona Góra (Grala 27')
15.04. TS Przylep Zielona Góra 1:2 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą (Masiarz 35',55')
03.04. UKS Falubaz Zielona Góra 5:1 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Gerhard 52')
24.04. Korona Wschowa 3:5 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą (Górecki 19' Szandurski 45',52' Masiarz 55')
03.04. AP Macieja Murawskiego 1:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
30.04. UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 0:1 Warta Gorzów Wlkp.
II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK
Towarzystwo Sportowe „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po trzech kolejkach zajmuje 8. miejsce w tabeli (strefa spadkowa) - 1 pkt, 10:17
09.04. AP Reissa Drezdenko 3:3 TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą (Lewandowski 9', Ziołański 53', Rozpędowski 58')
15.04. Warta II Gorzów Wlkp. 9:5 TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą (Andrzejak 26',31', Rozpędowski 42', Urman 43')
24.04. TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 2:5 Warta Słońsk (Ziołański 57', 58')
III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2
Kostrzyn nad Odrą reprezentują dwa kluby:
Uczniowski Klub Sportowy „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą po pięciu kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli - 7 pkt, 6:8
Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą jest liderem grupy (awans) - 12 pkt, 29:2
03.04. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:2 AP Bosko II Sulęcin (Przybylski 7', Słotwiński 27')
03.04. UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 9:0 Zorza Kowalów
(Andrearczyk 4', Suski 10',16',29', Nowacki 13', Staniszewski 42', Wierciński 57', Cieciura 59')
10.04. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:10 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą
24.04. Spójnia Ośno Lubuskie 6:2 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (Borowski 1', Gorajski 16')
24.04. UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 3:0 PAP Bosko II Sulęcin (Staniszewski 48', Kmieć 51')
29.04. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5:1 Stal Sulęcin (Zięcina 15', Orzechowski 29',Gorajski 57', Sztenhauzer 1',19')
29.04. UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 7:2 Spójnia Ośno Lubuskie
ORLIK grają:
Akademia Futbolu Kostrzyn - Orlik poz. średniozaawansowany
UKS „Czwórka” II Kostrzyn nad Odrą - Orlik poz. podstawowy
ŻAK grają:
Akademia Futbolu Kostrzyn - Żak poz. średniozaawansowany
UKS „Celuloza” II Kostrzyn nad Odrą - Żak poz. średniozaawansowany
UKS „Celuloza” III Kostrzyn nad Odrą - Żak poz. średniozaawansowany
TERMINARZ ROZGRYWEK NA MAJ 2022 - skarb kibica
IV LIGA LUBUSKA JAKO
aktualny terminarz udostępniony na stronie TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
IV LIGA ZACHODNIOPOMORSKO-LUBUSKA KOBIET
14.05. 15:00 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. vs. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą
I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR
03.05. 15:00 SKP Kisielin 0:0 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
11.05. 18:00 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Carina Gubin
15.05. 11:00 Dozamet Nowa Sól vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
18.05. 18:00 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Ilanka Rzepin
22.05. 15:00 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Polonia Słubice
29.05. 11:00 KS Lechia Zielona Góra vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ
08.05. 11:00 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Grupa Gezet Stilon Gorzów Wlkp.
15.05. 11:00 Lubuszanin Drezdenko vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
21.05. 11:00 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Łucznik Strzelce Krajeńskie
28.05. 11:00 Lubuszanin Drezdenko vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK
03.05. 11:00 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą vs. Ilanka Rzepin
15.05. 11:00 Warta Gorzów Wlkp. vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
15.05. 12:00 UKS Falubaz I Zielona Góra vs. UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
18.05. 11:00 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą vs. UKS Polonia Słubice
21.05. 11:00 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Ilanka Rzepin
21.05. 14:00 UKS Falubaz II Zielona Góra vs. UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
22.05. 11:00 TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Korona Wschowa
27.05. 16:00 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK
05.05. 18:00 TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą vs. Grupa Gezet Stilon Gorzów Wlkp.
14.05. 11:00 UKS Chemik Gorzów Wlkp. vs. TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
28.05. 11:00 Orzeł MIędzyrzecz vs. TS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2
07.05. 12:00 Stal Sulęcin vs. UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą
09.05. 17:30 Warta IV Gorzów Wlkp. vs. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
15.05. 11:00 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą vs. Warta IV Gorzów Wlkp.
15.05. 11:00 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Czarni Browar Witnica
21.05. 11:00 UKS Polonia Słubice vs. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
29.05. 09:30 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą vs. UKS Polonia II Słubice
29.05. 10:00 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą vs. Ilanka II Rzepin