Ułatwienia dostępu

zapasyW Wałbrzychu 11-12 listopada br. odbywał się Turniej Zapaśniczy Pucharu Polski Juniorów. W gronie ponad 110 zawodników wystąpiło 5 zapaśników „Olimpu” Kostrzyn. Z powodu Kwarantanny udziału w zawodach nie brał nasz najlepszy aktualnie zapaśnik Mateusz Borysewicz. Szkoda, bo to był pewniak do jednego z medali Pucharu Polski. My cieszymy się ze zdobytych trzech brązowych medali i dwóch piątych lokat, co pozwoliło nam zająć czwarte miejsce w klasyfikacji klubowej i dawno tak dobrze nie było. Powtórzyć taki wynik w Mistrzostwach Polski Juniorów to nasze kolejne wyzwanie!

Brązowe medale zdobyli: w kategorii wagowej 60 kg Lucjan Rojewski oraz Kacper Chmielewski, w kategorii wagowej 67 kg brąz zdobył Marcel Kaczmarek, który minimalnie 3:4 przegrał walkę o finał z Lewandowskim z Chełmu. W kategorii powyżej 100 kg Konrad Maślanka przegrał walkę o brąz 2:4. Drugi nasz ciężki Filip Musiałowski  Walkę o trzecie miejsce przegrał przez przewagę techniczną. Tak więc do podium zabrakło 7 punktów i może na Mistrzostwach Polski się uda!