Ułatwienia dostępu

A A A

wielkanoc

Już w najbliższą niedzielę pierwszy w tym roku turniej drużyn amatorskich w ramach programu Piłkarski Laur. Drużyny zagrają w hali KCSzZ w Kostrzynie nad Odrą o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą. Kibiców serdecznie zapraszamy.
 
puchar tatara
futsalW dniu dzisiejszym (21.01 ) w hali widowiskowo - sportowej KCSzZ przy ulicy Mickiewicza 8 rozegrano spotkanie 1/16 Pucharu Polski w futsalu kobiet na szczeblu centralnym pomiędzy MUKS Przyjaciół Sportu a TS ROW Rybnik. Do trzeciej rundy awansowała grająca w ekstraklasie futsalu drużyna z Rybnika, która w obecności ponad 200 kibiców wygrała ten mecz 9:3 (4:1). Bramki dla MUKS PS: 19' - Malwina Sawicka, 27' - Zuzanna Bieszczat, 30' - Weronika Sowala, bramki dla TS ROW: 6', 15', 33' - Agata Sobkowicz, 7' - Marlena Jaszyk, 13', 21' - Magdalena Łuczak, 24', 38' - Martina Bulavova, 34' - Katarzyna Jasińska.
ravenTo już w najbliższy weekend! Zapraszamy wszystkich miłośników halowej piłki nożnej na dwa wyjątkowe turnieje, podczas których z pewnością emocji nie zabraknie!
 
Sobota (27.01.) to IKAA SUCHOMEL CUP - NOWOROCZNY TURNIEJ ŻAKÓW 2024, w którym zmierzy się 10 reprezentacji w tej grupie wiekowej - kto wyjedzie z Pucharem i nagrodami ufundowanymi przez Ireneusza Suchomela?
 
Niedziela (28.01.) to RAVEN CUP - NOWOROCZNY TURNIEJ SKRZATÓW 2024, gdzie najmłodsi adepci piłki nożnej staną do walki o Puchar Prezesa Raven Krzysztofa Wojciechowskiego, który wciąż jest aktywnym piłkarzem... Warto dodać, że barw Kostrzyna będzie broniła Akademia "Celulozy" oraz piłkarze UKS "Czwórki" - zapowiada się więc niezwykle emocjonująco!
 
Sponsorom obu turniejów dziękujemy, a przy okazji przypominamy, że zimowe turnieje dla najmłodszych piłkarzy odbywają się w ramach Ogólnopolskiego Programu "Piłkarski Laur". Zapraszamy już od godziny 10:00 do hali sportowo-widowiskowej przy Szkole Podstawowej Nr1 - WSTĘP WOLNY

biegZgodnie z tradycją sezon biegowy kończymy Biegiem Mikołajkowym, który w tym roku będzie miał miejsce 6 grudnia na Placu Wojska Polskiego. Kilka podstawowych informacji:

  • - bieg ma charakter rekreacyjny - nie jest prowadzona żądna klasyfikacja!

- trasa biegu będzie przebiegała alejkami Parku Miejskiego, prosimy jednak o dostosowanie stroju do pory roku

- wzorem lat ubiegłych zachęcamy do zaskoczenia nas ciekawym strojem - trzy najlepsze naszym zdaniem stroje nagrodzimy

- start biegu o godzinie 15:30

- uwaga! zabezpieczamy czapki Mikołaja, medale oraz słodkie niespodzianki dla 100 uczestników, na Placu WP jesteśmy już od godziny 15:00 - czapki w pierwszej kolejności wydajemy dzieciom

Zapraszamy ! ! !

02W drugi październikowy weekend rozpoczęły się rozgrywki w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Wystartowała również nasza drużyna grająca pod nazwą MOSiR Kostrzyn nad Odrą, występująca w I Lidze DMP gr. N (grupa północna) Polskiego Związku Brydża Sportowego. Start beniaminka był bardzo obiecujący, bowiem na pięć rozegranych meczy (i to z takimi tuzami brydża jak: Łódź, Szczecin czy drużyna z Wrocławia), odnieśliśmy trzy zwycięstwa i zajmujemy w tabeli po pierwszym zjeździe (5 meczy), zaszczytne trzecie miejsce. Rozgrywki co prawda dopiero się rozpoczęły i jeszcze wiele trudnych pojedynków przed nami ale tak obiecujący start budzi podziw i chlubę dla Miasta Kostrzyn nad Odrą oraz kostrzyńskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

spartW dniu 23 sierpnia br. na obiekcie sportowym MOSiR przy ulicy Niepodległości 11 rozegrana została Polsko - Niemiecka Spartakiada Rekreacyna Seniorów organizacji pozarządowych o Puchar Burmistrza Miasta Kostrzyna nad Odrą dr Andrzeja Kunta. W zawodach udział wzięło 60 seniorów reprezentujących 12 zespołów. Organizator, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla wszystkich uczestników sześć konkurencji sprawnościowo - zręcznoścowych, w których to na podstawie uzyskanych wyników zapisywano wyniki punktowe do klasyfikacji zespołowej.