A A A

plakat nukleonZarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Nukleon serdecznie zaprasza chętnych chłopców z  roczników 2010, 2011, 2012 i 2013 do uprawiania piłki ręcznej. Zapraszamy już w ostatnim tygodniu wakacji do udziału w treningach zapoznawczych z tą tak ciekawą dyscypliną sportu. Treningi codziennie od 23 do 27 sierpnia w  godzinach 16.00 - 17.30. Właściwe trening w Klubie od 1 września w godzinach 16.00 – 17.45 w hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie nad Odrą. Na pierwszy trening 1 września zapraszamy również rodziców  w celu przedstawienia spraw organizacyjnych.

Chcesz rozpocząć przygodę z piłką ręczną, aktywnie spędzać czas wolny przyjdź na pierwszy trening. Przekonasz się że warto.

Szczegóły na plakacie.

 Zapraszamy.

 

oom047W dniach 11-13 miasto Kostrzyn nad Odrą było gospodarzem IV Turnieju Reprezentacyjnego WZPN U15 dziewcząt (zawodniczki rocznika 2006-2007), stanowiący zarazem eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Udział wzięły reprezentacje województw: dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Mimo kapryśnej pogody nie brakowało sportowych emocji, a finalistów OOM poznaliśmy dopiero w ostatniej kolejce spotkań. Ostatecznie awans wywalczyły reprezentacje WZPN i ZZPN, którym w tym miejscu serdecznie gratulujemy!

bartekKażdy dzień jest dobry na podnoszenie swoich kwalifikacji. 27 czerwca (niedziela) nasz pracownik Bartłomiej Suski ukończył kurs spikera sportowego organizowany przez Lubuski Związek Piłki Nożnej, uprawniające do prowadzenia spikerki podczas meczy piłkarskich IV ligi i niższych. Certyfikat, potwierdzający nabycie uprawnień, Bartek odebrał z rąk wiceprezesa LZPN Zenona Chmielewskiego. Gratulujemy!

karate12 czerwca zawodnicy Kostrzyńskiego Klubu Karatebrali udział w zawodach Festynu Rekreacyjnego SPARTAKIADA KARATE I KUMITE w Chociwlu. W zawodach uczestniczyło blisko 100 zawodników z całego kraju, w tym aktualni Mistrzowie Polski reprezentujący nasz Kraj na arenie międzynarodowej w kadrze Polskiego Związku Karate. Sportowcy z Kostrzyńskiego Klubu Karate wykazali się potężnym duchem walki, zdobywając 15 medali. Udział w zawodach możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą oraz Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

20210529 142218Klub Karate Samuraj był organizatorem jedenastej już edycji SZCZECIŃSKIEJ SPARTAKIADY KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY, która w tym roku odbyła się w hali sportowej Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla 49 w Szczecinie. Turniej, dofinansowany z budżetu Gminy Miasta Szczecin był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności przez zawodników Kostrzyńskiego Klubu Karate. Podczas zawodów zostały rozegrane konkurencje kata, kumite i tor sprawności fizycznej. Nasi karatecy ze Spartakiady przywieźli, zresztą jak zwykle, worek medali. Drugie miejsce na podium zajął Kamil Mazur (tor sprawnościowy), a trzecią pozycją musieli zadowolić się: Michał Borowski (Kata chł. 8 lat), Krystian Szaniawski (Kata chł. 9 lat), Damian Witke (Kata młodzików) i Kajetan Konieczny (Kata młodzików).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kata Drużynowe 9 latPodczas zakończonego w poprzednią sobotę (22 maja) XXVII Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP 2021 w Środzie Wielkopolskiej nasze miasto reprezentował Kostrzyński Klub Karate. Pośród 461 zawodników zrzeszonych w 34 Klubach Karate kostrzyńscy zawodnicy spisali się znakomicie, stająć trzykrtonie na najwyżsyzm podium, dwukrotnie na drugim stopniu i trzykrotnie klasyfikowani byli na trzeciej lokacie w swoich kategoriach. Poniżej pełne informacje.

Gratulujemy Kostrzyńskiemu Klubowi Karate doskonałej postawy i życzymy kolejnych sukcesów!

sport

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z przedłużeniem obostrzeń do 18 kwietnia br., rozgrywki A i B Klasy, III i IV ligi kobiet oraz rozgrywki młodzieżowe zostają zawieszone do ww. daty. Jednocześnie Wydział Szkolenia Lubuskiego ZPN informuje, że zostają wstrzymane akcje szkoleniowe kadr Lubuskiego ZPN, które miały odbyć się w terminie od 10.04-18.04.2021 r. 

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

grafika