Ułatwienia dostępu

A A A

baner

Już jutro pierwsze walki w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym! Startujemy od godziny 9:00 na trzech matach Kostrzyńskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego (ul. Mickiewicza 8, Kostrzyn nad Odrą). Przypominamy, że walki zapaśników będzie można również oglądać ON-LINE dzięki serwisowi SportZona.pl [WŁAŚNIE TUTAJ]

soccer 488700 960 720

Rozgrywki czas zacząć! Podczas gdy niektóre zespoły już rozpoczęły swoje piłkarskie sezony w rundzie wiosennej, większość wciąż czeka z niecierpliwością na pierwszy gwizdek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie, we współpracy z kostrzyńskimi stowarzyszeniami sportowymi, gospodarzem kilkudziesięciu meczy ligowych, turniejów piłkarskich i innych imprez. Nasze murawy przechodzą już ostatnie szlify przed niezwykle intensywnym sezonem, gdzie ostatni mecz planowany jest na 17 czerwca. Poniżej prezentujemy terminarze meczy w rozgrywkach kobiet i mężczyzn od Seniora do grupy Młodzik włącznie. Pozostaje nam jedynie zaprosić Państwa do wspólnego kibicowania kostrzyńskim piłkarzom i piłkarkom... i do zobaczenia na kostrzyńskich obiektach sportowych!

UWAGA! stan meczy na 21.03.2023 roku - terminy mogą ulec zmianie!

plakat mmp2023W Kostrzynie nad Odrą w dniach  24-26.03.2023 r. odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów (15-17 lat), w zapasach w stylu klasycznym. Organizatorem  tej największej kostrzyńskiej sportowej imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.  Tegoroczne międzynarodowe mistrzostwa, z rekordową ilością uczestników, rozgrywane będą w hali widowiskowo – sportowej Kostrzyńskiego Centrum Szkolenia Zapasów przy  ul. Mickiewicza 8 (hala przy Szkole Podstawowej nr 1), a sympatycy sportów walki będą mieli okazję zobaczyć zmagania blisko 240 najlepszych polskich kadetów oraz zawodników z: Danii, Norwegii, Czech i Niemiec. W kostrzyńskich  mistrzostwach startować będą  także Lubuszanie: 6 - osobowa ekipa SKF „Olimp” Kostrzyn nad Odrą, 7 – osobowa reprezentacja UKS „Jedynka” Kostrzyn nad Odrą, 7 - osobowa ekipa  MLKS „Agrosu” Żary, 4  reprezentantów  MGLKS „Orląt” Trzciel oraz 2 reprezentantów „Sporty Walki” Gorzów Wlkp. Zapaśnicy rywalizować będą na trzech matach w następujących kategoriach wagowych: 45, 48, 51, 55, 60, 65, 71, 80, 92 oraz 110 kg,

25.03.2023 r.  godz.  9.00 – 13.45 - walki eliminacyjne,

                                              15.00 - uroczyste otwarcie MMP Kadetów,

                                              16.00 - dalszy ciąg walk eliminacyjnych i repasaży,

26.03.2023 r.  godz. 10.00 – 12.30 - walki finałowe o III i I miejsca,

                                  12.45 – 13.15 - dekoracja medalistów, zakończenie  MMP Kadetów

XVspartakiada

W najbliższy wtorek (21 lutego) hala widowiskowo-sportowa MOSiR przy ulicy Niepodległości 11 będzie gościć niezwykłych sportowców! Właśnie na ten dzień przewidziano bowiem zmagania członków Kostrzyńskiego Stowarzyszenia "Człowiekiem Jestem" w kolejnej już edycji Indywidualnej Spartakiady Halowej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą będzie już po raz piętnasty współorganizatorem tej imprezy sportowej, gdzie bardziej od wyniku liczy się sam udział i dobra zabawa! Nasi mili goście zmierzą się w pięciu konkurencjach: rzutach woreczkami do kosza, rzutach piłką lekarską przez głowę, rzutach do kosza, strzałach na bramkę i strącaniu kręgli. Najlepsi oraz najstarsi uczestnicy (Pan i Pani) zostaną już tradycyjnie nagrodzeni, a na wszystkich sportowców czekają okolicznościowe medale. Organizatorzy przewidują również poczęstunek dla uczestników i w tym momencie chcielibyśmy przypomnieć, że lista zawodników zamyka się w poniedziałek (20 lutego).

Organizatorami XV Indywidualnej Spartakiady Halowej są: Kostrzyńskie Stowarzyszenie "Człowiekiem Jestem" oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą.

Zapraszamy do kibicowania i obserwowania sportowej rywalizacji już od godziny 11:00. Zapraszamy! 

DSC 00014 lutego tenisiści stołowi tłumnie przybyli do Kostrzyna nad Odrą, aby oddać hołd tragicznie zmarłemu wybitnemu kostrzyńskiemu sportowcowi ś.p. Marcinowi Bąkowi i wzięli  udział w czwartej już edycji turnieju, innym niż wszystkie!

memorial banner

To już w niedzielę! Zapraszamy na kolejną edycję kostrzyńskiego Biegu "Policz się z Cukrzycą!" organizowanego w ramach 31. Finału WOŚP. 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą. Zapraszamy na Bieg Policz się z cukrzycą w niedzielę - 29.01.2023 - START - GODZ. 15:00 – Plac Wojska Polskiego. Dystans dla wszystkich około 1000 m, wystartujemy z Placu Woj. Polskiego, następnie pobiegniemy alejami Parku Miejskiego i zakończymy bieg ponownie na placu. Spotykamy się na Placu Woj. Polskiego o 14:45 – po wspólnej rozgrzewce, którą poprowadzi były reprezentant Polski, sześciokrotny medalista Mistrzostw Polski, finalista Mistrzostw Europy Mariusz Staniszewski. Bieg ma charakter rekreacyjny, wspieramy WOŚP i promujemy zdrowy tryb życia. Nie ma rywalizacji sportowej o miejsca, każdy kto dobiegnie do mety jest już zwycięzcą. Zapraszamy jeszcze raz wszystkich i tych dużych i tych malutkich, pobiegnijmy i bawmy się razem. Na mecie w pierwszej kolejności dla dzieci czeka 100 okolicznościowych medali i nie tylko.

Niedziela, 29 stycznia br., o godzinie 10.00 zapraszamy do Hali Sportowej MOSiR, Kostrzyńskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego, na Międzynarodowy Turniej halowej piłki nożnej drużyn amatorskich o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą Marka Tatarewicza. O godzinie 10.00 rozpoczynamy gry grupowe (gramy w dwóch grupach), następnie rozegramy mecze półfinałowe i finałowe. W turnieju zagrają: Jenson Logistics Słubice, M.B.B. Logistics Słubice, Filius Metal, Raven, Foliarex Słubice, Anioły Witnica, Telemond Holding Kostrzyn, SV Victoria Seelow. Poniżej przedstawiamy harmonogram gier grupowych. Dobry poziom gry gwarantowany!. Zapraszamy do udziału i kibicowania