Ułatwienia dostępu

A A A

biegMikolajkowyW6 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą, Miasto Kostrzyn nad Odrą zapraszają całe rodziny na V. Rekreacyjny Rodzinny Bieg Mikołajkowy! Start o godzinie 17:00 z Placu Wojska Polskiego, poprzez pięknie oświetlone alejki Parku Miejskiego. Kończymy pod choinką na Placu Woj. Polskiego. Przypominamy: bieg nie ma klasyfikacji, każdy jest zwycięzcą! prosimy zatem o zabranie odpowiedniego obuwia i masy świątecznego nastroju. Uwaga konkurs na Świąteczne przebranie - pośród dzieci komisja wyłoni 3 najfajniej przebranych biegaczy, dla których przygotowano nagrody niespodzianki. Chcemy w ten sposób zachęcić Państwa, aby wykazać się nie tylko przygotowaniem fizycznym ale także pomysłowością. Bieg poprowadzi Święty Mikołaj, zatem niech kolorowy peleton biegaczy ruszy parkowymi alejkami!

Regulamin biegu:

  • Data: 6 grudnia 2022(wtorek), godzina 17.00
  • Start i meta biegu: Plac Woj. Polskiego
  1. dla uczestników przygotowano 150 czapek Mikołaja (pierwszeństwo w wydawaniu mają dzieci)
  2. odbiór czapki Mikołaja następuje w dniu biegu to jest 6 grudnia (wtorek) w godzinach 16.30-16.45,

W biegu obowiązuje limit 150 uczestników (dla tylu przewidziane są czapki Mikołaja i nagrody), w biegu wystartować może każdy, ale organizator zapewnia czapki Mikołaja tylko dla pierwszych 150 uczestników, którzy zgłoszą się w punkcie wydawania (pierwszeńswto wydawania mają dzieci) .

  1. Start w biegu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem biegu i jego akceptacją oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku uczestnika biegu na potrzeby organizatora,
  2. Organizator zakazuje startu pod wpływem alkoholu lub innych odżywek odurzających,
  3. W biegu udział mogą wziąć tylko osoby bez objawów zakażenia takich jak: duszność, stan podgorączkowy (temperatura ciała pomiędzy 37°C a 38°C), objawy przeziębieniowe itp.
  4. Uczestnicy biegu ubezpieczają się od nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie. Organizator nie zapewnia ubezpieczenia uczestników z tytułu nieszczęśliwych wypadków, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przeciwwskazania zdrowotne oraz za rzeczy zaginione,
  5. Bieg jest typowo rekreacyjny, nie dokonuje się pomiaru czasu ani nie prowadzi żadnej klasyfikacji,
  6. Po zakończeniu biegu komisja wyłoni i nagrodzi 3 najlepszych Świątecznych przebrań (dotyczy dzieci)

biegMikolajkowyMaly