Ułatwienia dostępu

A A A

W dniu 17.12. od godziny 13.00 do godziny 19.00 w hali widowiskowo - sportowej KCSzZ przy ulicy Mickiewicza 8 rozegrany został turniej piłki siatkowej drużyn amatorskich o Puchar Dyrektora MOSiR. W turnieju startowało 6 drużyn. Zespoły zostały rozlosowane do dwóch grup eliminacyjnych w których to grano do dwóch wygranych setów. Po meczach grupowych dwa najlepsze zespoły z grupy awansowały do gier półfinałowych. Zwycięzcy tych dwóch spotkań półfinałowych zagrali w wielkim finale, przegrani walczyli o III miejsce, zaś zespoły z III miejsc w grupach zagrali o V miejsce. W meczu o I miejsce UKS Dwójka I Kostrzyn nad Odrą wygrał 2:0 (25:23, 25:11) z Młodzieniaszkami Gorzów Wielkopolski, w spotkaniu o III miejsce Dziki Kowalów pokonał 2:0 (25:19, 25:23) UKS Dwójka II Kostrzyn nad Odrą, zaś w grze o V miejsce Patosiatkówka 2:0 (25:20, 25:16) pokonała Omegę Rzepin.

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Patryk Dębowski (UKS Dwójka l). Wszystkie siatkarskie zespoły uhonorowane zostały pucharami. Organizatorzy oraz wszyscy uczestnicy tego bardzo udanego turnieju serdecznie dziękują Panu Mariuszowi Kubicy za podaną przepyszną zupę gulaszową. Dla widzów i grających zabezpieczono także punkt gastronomiczny z ciastem, kawą i herbatą. Jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim za promocję piłki siatkowej oraz za propagowanie czynnego wypoczynku. Było super.