A A A

turniej niemcyDnia 06.grudnia 2017 r. odbyły się w szkole w Seelow międzyszkolne rozgrywki w „Dwa ognie”. Na zaproszenie dyrekcji, grona pedagogicznego i uczniów Grundschule Seelow doszło do spotkania reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2 w Kostrzynie nad Odrą z uczniami klas czwartych z zaprzyjaźnionej szkoły w Niemczech. Na rozgrywki w „Dwa Ognie” do Seelow wyjeżdżają uczniowie SP2 systematycznie od sześciu lat. Spotkanie przebiegało w atmosferze zdrowej rywalizacji sportowej i jak zawsze zwycięstwo należało do lepszych. Łącznie rozegrano 12 meczy a drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła w końcowej klasyfikacji II miejsce.

Podczas turniejowych zmagań emocji nie brakowało a uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry wykazując jednocześnie, że zasady fair – play nie są im obce.
Reprezentacja dziewcząt SP2:
Jakubowska Julia, Banach Nadia, Kosiorowska Neli, Chabasińska Anna, Piechota Oliwia, Czarnecka Katarzyna, Hania Heppner, Zielińśka Zuzia, Jezierska Zuzia, Kutna Oliwia, Rozalik Lena
Reprezentacja chłopców SP2:
Gniady Nikodem, Detmer Antoni, Ludka Antoni, Somerski Gracjan, Charęza Gracjan, Strucke Jakub, Szczepaniak Kacper, Wnuk Aleksander

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!
Serdeczne podziękowania za okazane wsparcie składamy dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Pana Zygmunta Mendelskiego, dzięki któremu nasi uczniowie mogli pojechać do Seelow na tak wspaniałe zawody sportowe.