A A A

rybkiW dniu 31 lipca w ramach akcji "Lato z wędką" Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą oraz Koło PZW Nr3 w Kostrzynie nad Odrą byli organizatorami Spławikowych Zawodów Wędkarskich o „Puchar Lata”. Do rywalizacji przystąpiło 10 wędkarzy w trzech kategoriach wiekowych. Po blisko dwóch godzinach sportowej rywalizacji nagrodzono najlepszych, ale tego dnia nikt nie wrócił do domu z pustymi rękami, bowiem organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników prezenty.

MOSiR oraz Zarząd PZW Koło Wędkarskie nr 3 zapraszają dzieci i młodzież do udziału w spławikowych zawodach wędkarskich, które odbędą się w dniu 31.07.2021 r. (zawody przełożone z dn. 17.07.) na stawiku przy KCK. Program zawodów "Lato z wędką" - 31.07.2021 r.
Godz. 8.00 - 8.30, zapisy (zbiórka wraz opiekunem dziecka),
Godz. 9.00 - 11.00, zawody wędkarskie (na stanowisku jest dziecko z opiekunem),
Godz. 11.00 - 12.00 - ciepły poczęstunek dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w zawodach,
Godz. 12.00 - podsumowanie turnieju, wręczenie nagród.
Zapraszamy.

Sukcesy brydżowe MOSiR Kostrzyn w cieniu pandemii. Kiedy w marcu 2020r. kończyliśmy rozgrywki III Ligi Lubuskiej na II-gim premiowanym miejscu, nikt wówczas nie zdawał sobie sprawy jak będzie wyglądała działalność naszej drużyny, sekcji czy też całego sportu. Postępowanie pandemii i wzrost zakażeń COVIDEM, wyeliminowało możliwość spotkań, prowadzenia rozgrywek i turniejów brydżowych. Zwiększyło się zatem znaczne zainteresowanie Internetem i rozgrywkami tam zorganizowanymi szczególnie na platformie BBO. Polski i Lubuski Związek Brydża Sportowego opracowały i zorganizowały na nowych platformach możliwość rozgrywek indywidualnych, drużynowych i parami. Brydżyści masowo rozgrywali turnieje w różnych konfiguracjach często spotykając się w parze lub przeciwko, mistrzom i arcymistrzom Polski, a czasami Świata. Możliwość takiej konfrontacji dawała dumę i zadowolenie szczególnie przy pozytywnym wyniku ale przede wszystkim możliwość doskonalenia własnego poziomu gry i podniesienia swoich umiejętności.

W dniu 19 grudnia 2020 roku, obył się XVII Choinkowy Turniej Karate, organizowany przez Kostrzyński Klub Karate, w którym wzieli udział wszyscy (no prawie) sportowcy naszego Klubu. Niestety, w związku z wprowadzonymi obostrzeniami przez rządzących, turniej musiał odbyć się w reżimie sanitarnym, co w tym wypadku oznaczało brak publiczności, która przez te wszystkie lata zagrzewała naszych kostrzyńskich sportowców do zaciętej walki.

Ćwierćfinał Dominiki w Tennis Europe KRAKOW CUP 2020 do lat 16-u. W kolejnym międzynarodowym turnieju Tennis Europe, tym razem w starszej kategorii do lat 16-u Dominika Podhajecka osiągnęła kolejny singlowy ćwierćfinał. W zawodach gry pojedynczej rozgrywanych na kortach KKS Olsza Kraków, ze względu na rozstawienie tenisistka GKT Smecz Górzyca miała wolną pierwszą rundę. W drugiej rundzie los w bardzo krótkim odstępie czasu kolejny raz wskazał za przeciwniczkę Hannę Koprowską i kolejny raz Dominika zwyciężyła w dwóch setach (6:2,6:4). W walce o półfinał Dominika musiała uznać wyższość (4:6, 0:6) późniejszej finalistce imprezy, utytułowanej, 2 lata starszej Natalii Łężniak, która wcześniej wyeliminowała turniejową jedynkę. Zawody singlowe wygrała Słowaczka Karolina Krajmer.

 

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że:

* Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą (66-470) ul. Niepodległości11, inspektorem ochrony danych osobowych jest Pani Anna Wichlińska dostępna pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gromadzone dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku w celu realizacji umów cywilnoprawnych oraz na podstawie i w granicach stosowanych przepisów prawa.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą nie udostępniał danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane do czasu zrealizowania celu, dla którego są gromadzone.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, prostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego wg udostępnianego w tym celu przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą, wzoru. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego przetwarzania ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

 

 

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą

DSC 9306Kolejna edycja Spartakiady Sportowo - Rekreacyjna "Od Juniora do Seniora" za nami. W tym roku była to wyjątkowa edycja, swój Jubileusz 20-lecia świętował główny organizator spartakiady Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kostrzynie nad Odrą. W dniu 25 września na kortach tenisowych MOSiR Kostrzyn nad Odrą do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły seniorów: Uniwersytet Trzeciego Wieku, KS „Człowiekiem Jestem”, Oddział Rejonowy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kostrzynie nad Odrą, Środowiskowy Dom Pomocy w Kostrzynie nad Odrą i jak corocznie niezawodni przedszkolacy z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Pod Topolą”, które to dzielnie zmagały się z konkurencjami sportowymi bawiąc się przy tym wyśmienicie.

Świetny występ Dominiki w Tennis Europe w Niemczech. Dominika Podhajecka zajęła fantastyczne miejsce 5-8 w grze pojedynczej w Tennis Europe International Playsight Cup do lat 14 w Hoehr-Grenzhausen koło Koblenz po pokonaniu tenisistki ze ścisłej czołówki Europy rocznika 2006! Zawodniczka GKT Smecz Górzyca w drabince na 64 zawodniczki miała wolną pierwszą rundę. W drugiej odsłonie Dominika po swoim najlepszym meczu w turnieju pokonała pewnie (tracąc tylko 4 gemy) zawodniczkę z Niemiec Neomi AKBULUT. W trzeciej rundzie na drodze Dominiki stanęła jedna z faworytek zawodów Diana Maria ILIE rozstawiona z nr 4. Potężna Rumunka to zawodniczka ze ścisłej czołówki Europy rocznika 2006, finalistka aż …11-u turniejów Tennis Europe w deblu bądź singlu i z 6-oma tytułami.