Ułatwienia dostępu

A A A

Filius.pl Kostrzyn Nad Odrą zwycięzcą Noworocznego Turnieju Amatorów Kostrzyn nad Odrą 2024. W dniu 10 lutego w hali KCSzZ w Kostrzynie nad Odrą odbył się Noworoczny Halowy Turniej Amatorów o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Pana Marka Tatarewicza.  O godzinie 10.00 rozpoczęto pierwsze mecze w fazie grupowej, turniej rozgrywany był w dwóch grupach po 4 zespoły, systemem „każdy z każdym”. Po grach eliminacyjnych rozegrano dwa mecze półfinałowe, mecze o poszczególne miejsca i na koniec wielki finał o główne trofeum. Zwycięzcą turnieju został zespół Filius.pl, który w finale rzutami karnymi pokonał obrońcę pucharu z roku 2023 Foliarex Słubice. Trzecie miejsce zajęła drużyna Metal Art z Krześnicy.

 

Po bisko 4-godzinnych zmaganiach, które przysporzyły kibicom wielu wrażeń i emocji, przystąpiono do dekoracji w klasyfikacji zespołowej oraz indywidualnej w której uczestniczyli: Marek Tatarewicz, Mariusz Staniszewski oraz Mirosław Wrzesiński. Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pucharami, reprezentantów trzech najlepszych zespołów uhonorowano pamiątkowymi medalami a zwycięscy w kategoriach indywidualnych zostali wyróżnienie okolicznościowymi statuetkami.

Organizatorzy MOSiR Kostrzyn nad Odrą oraz firma Colloseum Marketing Sport składają podziękowania wszystkim, którzy wsparli organizację turnieju a w szczególności:

 • Przewodniczącemu Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Panu Markowi Tatarewiczowi – za honorowy patronat na turniejem,
 • Miastu Kostrzyn nad Odrą,
 • radnemu Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Mariuszowi Staniszewskiemu,
 • Januszowi Wardakowi za obsługę medyczną
 • Andrzejowi Martyniakowi za obsługę techniczną.

Dziękujemy przede wszystkim zawodnikom, zespołom za udział w turnieju i postawę Fair Play i zapraszamy na kolejne turnieje.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

 1. Filius.pl Kostrzyn nad Odrą
 2. Foliarex Słubice
 3. Metal Art Krześnica
 4. enson Logistics Słubice
 5. Oldboys Słubice
 6. Osiedlowe Orły Kostrzyn nad Odrą
 7. Anioły Witnica
 8. Oldboys Cybinka

Przyznano również wyróżnienia indywidualne:

 • Najlepszy Zawodnik: Borowiak Jan - Foliarex Słubice
 • Najlepszy Bramkarz: Chojnacki Tomasz - Oldboys Słubice
 • Król Strzelców: Migdal Mateusz - Filius Kostrzyn nad Odrą