Ułatwienia dostępu

W dniu 9 października od godziny 8.00 do 15.00 na kanale warnickim z udziałem 4 kobiet i 34 mężczyzn rozegrane zostały otwarte spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Dyrektora MOSiR.

W kategorii kobiet I miejsce zajęła Leokadia Kozacka - 4.770 pkt , II miejsce zajęła Krystyna Kasperkiewicz - 4.495 pkt., III miejsce przypadło Marioli Korzeń - 3.130 pkt., a IV była Zdzisława Cywińska - 2.845 pkt. W klasyfikacji mężczyzn zwyciężył Maciej Łopata - 7.875 pkt., który wyprzedził: Władysława Mudreckiego - 5.385 pkt., Jana Włodarczaka - 6.085 pkt., Michała Szuciaka - 4.755 pkt., Marcina Karasia - 6.050 pkt. i Sławomira Matelskiego - 4.695 pkt. Trójka najlepszych pań i panów uhonorowana została dyplomami, pucharami oraz medalami. Najlepsi nagrodzeni zostali także nagrodami w postaci sprzętu wędkarskiego.Oficjalnego otwarcia zawodów, wręczenia nagród oraz zamknięcia, tych udanych zawodów dokonał dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski.

Zawody przeprowadzono zgodnie z regulaminem zawodów sportowych i regulaminem amatorskiego połowu ryb. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali: Leopold Budziński - sędzia główny, Ryszard Kucharski - sędzia sekretarz oraz Piotr Piniewski - sędzia kontrolny. Organizatorami zawodów byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zarząd PZW Koło Wędkarskie nr 3, którego prezesem jest Edward Kasperkiewicz. W zawodach z powodzeniem startował prezes Zarządu Okręgu PZW Jan Włodarczak.