Ułatwienia dostępu

19.06.2021 to prawdziwa uczta dla fanów kostrzyńskiej Piłki. Na ten dzień zaplanowano ostatnią kolejkę o Mistrzostwo Klasy Okręgowej oraz piknik rodzinny z okazji awansu do IV Ligi. Na ten dzień zaplanowano szereg atrakcji. Stoiska naszych partnerów BEST BUTY i WF KOSTRZYN, zaprzyjaźnionych organizacji WOPR, MUZEUM TWIERDZY, HUFIEC KOSTRZYN NAD ODRĄ. Dla odwiedzających przygotowano Grilla i stoisko z zabawkami oraz bardzo dobrze zaopatrzony SKLEPIK KIBICA, wraz z lodami i watą cukrową! Program dnia był wypchany po brzegi. Kibice mogli obejrzeć pokazy ZUMBY, BRAZYLIJSKIEGO JU-JITSU, PARADĘ MOTORÓW GRUPY MOTO KOSTRZYN, WYSTĘP JANUSZA CHOMONTKA czy w przerwie meczu POKAZ GRUPY TANECZNEJ QUEST !

Na godzinę 17:00 zaplanowano mecz piłkarski ostatniej kolejki Klasy Okręgowej. Przeciwnikiem papierowych była jedna z lepszych drużyn Ligi LUBUSZANIN DREZDENKO. Pierwsza połowa to dość wyrównana gra i nawet optyczna przewaga Celulozy. Brakowało skuteczności pod bramką i otwarcia wyniku. To Lubuszanin strzela pierwszą bramkę i na przerwę schodzimy z rezultatem 0:1. Druga połowa to niespodziewanie dominacja Lubuszanina z lekkim akcentami po stronie Celulozy. Drezdenko rozegrało bardzo dobre zawody i w tym meczu było po prostu lepsze. Goście postawili wysoko zawieszoną poprzeczkę i w ostatecznym rezultacie wygrali 1:4. Ważnym aspektem spotkania był kolejny debiut naszego wychowanka. Jakub Rychterski w wieku 16 Lat zmienił na boisku swojego trenera Mateusz Migdala i rozegrał swój pierwszy mecz w pierwszym zespole przy pełnych trybunach. Piękna historia ! Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie podczas pikniku, meczu i całego sezonu. Zarząd już teraz bierze się ostro do pracy, bo przerwa w grze to jeszcze bardziej wytężona praca w biurze, aby przygotować klub do startu w nowym sezonie.