Ułatwienia dostępu

Dwójka MOS Gubin zwycięzcą IKAA Suchomel CUP, w dniu 30 stycznia 2021 w hali MOSiR Kostrzyńskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego odbył się Halowy Turniej Żaków o Puchar Firmy IKAA Suchomel oraz nagrodę główną Dyrektora MOSiR Kostrzyn nad Odrą. Oficjalnego powitania i otwarcia dokonali dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski oraz właściciel firmy Colloseum Marketing Sport Mirosław Wrzesiński. W uroczystym otwarciu uczestniczyli także prezes firmy IKAA Suchomel – Ireneusz Suchomel, dyrektor ds. marketingu KSSSE Andrzej Kail, Radni Rady Miasta Rafał Żygielewicz i Mariusz Staniszewski.

Ze względu na pandemię w tym roku nie odbyła się Gala Piłkarskiego Lauru tak więc turniej ten był okazją do wręczenia nagrody dla trenera roku 2020 w klasyfikacji generalnej, którym został Piotr Sobolewski – Dwójka MOS Gubin, a nagrodę w klasyfikacji generalnej za tytuł Klub Roku 2020 w ramach programu Piłkarski Laur w imieniu Dwójki MOS Gubin, odebrali zawodnicy drużyny Żaków, którzy w ubiegłym roku zdobyli również tytuł Drużyny Roku 2020 w kategorii Żak. Turniej rozegrano w dwóch grupach, „każdy z każdym”, następnie półfinały i mecze o poszczególne miejsca.

Zwycięzcą turnieju został zespół Dwójki MOS Gubin, który w finale pokonał drużynę Pogoni Szczecin, brązowe medale zdobył zespół Orła Międzyrzecz, który w meczu o III miejsce pokonał UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą. Na turniej nie dojechał zespół UKS AP Falubaz Zielona Góra, którego mecze zweryfikowano jako walkowery.

Grupa A

Zespoły  Orzeł Międzyrzecz  UKS Słońsk UKS Czwórka Kostrzyn    UKS AF Kostrzyn  AP Warta Gorzów Wlkp. Pkt. Bramki M-ce
 Orzeł Międzyrzecz  X  3:0 1:2  3:0  2:1   9  9:3  II
 UKS Słońsk 0:3   X 0:4   0:8 0:7   0  0:22
 UKS Czwórka Kostrzyn 2:1  4:0  X 4:0  0:0   10  10:1  I
 UKS AF Kostrzyn 0:3   8:0 0:4   X 1:0   6  9:7 III
 AP Warta Gorzów Wlkp. 1:2  7:0  0:0  0:1   X  4  8:3  IV

Grupa B

Zespoły  Dwójka MOS Gubin  UKS Polonia Słubice  AP Falubaz Z.Góra  Pogoń Szczecin  UKS Dębno  Pkt. Bramki M-ce
 Dwójka MOS Gubin  X 5:1  3:0  3:0  5:2  12  16:3
 UKS Polonia Słubice 1:5   X  3:0  0:3  2:0  6  6:8 III
 AP Falubaz Z.Góra 0:3   0:3  X 0:3  0:3   0  0:0  V
 Pogoń Szczecin  0:3  3:0 3:0   X 1:1   7  7:4  II
 UKS Dębno 2:5  0:2  3:0  1:1  X  4 6:8   IV

Tradycyjnie oprócz klasyfikacji zespołowej dokonano także klasyfikacji indywidualnej.

Mecz o V miejsce

UKS AF Futbolu - Polonia Słubice 1:1 (K 0:2)

10. UKS AP Falubaz Zielona Góra

Medale i puchary dla wszystkich uczestników, jak i trenerów wręczali: właściciel firmy IKAA Suchomel Ireneusz Suchomel dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski, właściciel firmy Colloseum Marketing Sport Mirosław Wrzesiński, Radni Rady Miasta Rafał Żygielewicz i Mariusz Staniszewski.
Dziękujemy sponsorom i organizatorom: Firmie IKAA Suchomel, MOSiR Kostrzyn nad Odrą, firmie Colloseum Marketing Sport, sędziom, pracownikom MOSiR Antoniemu Żołnie, Władysławowi Kędziorowi, Beacie Bułkowskiej oraz Mariuszowi Staniszewskiemu.