Ułatwienia dostępu

A A A

VIII kolejka klasy okręgowej za nami, tym razem TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą pokonała na wyjeździe zespół Róży Różanki 3:1. Dzisiejszy mecz pokazał, że miejsce w tabeli nie zawsze odzwierciedla umiejętności przeciwnika, zdecydowanie nie był to łatwy mecz i tym bardziej cieszą kolejne trzy punkty. W mecz wchodzimy dość dobrze wychodząc dość szybko na prowadzenie po uderzeniu Mateusza Bandy po idealnym zagraniu ze środka pola Piotrka Siembidy i bramka po takiej asyście była już tylko „formalnością”. Zespół Róży Różanki szybko wyrównuje po błędach w komunikacji na skrzydle i zaczyna się typowy mecz walki. Nieodstawianie nogi po obu stronach obfituje w wiele brzydkich fauli. Remis dla gospodarzy wydaje się być dobrym rozwiązaniem, jednak nie przestają oni nękać bramki pilnowanej przez Szymona Skrzypczaka. Szymon rozegrał naprawdę znakomity mecz i należy mu się duży szacunek za dzisiejsze interwencje.

W drugiej połowie trener Dorniak przeprowadza zmiany, które okazują się kluczowe, na boisku meldują się Daniel Siroń za Mateusza Bandę oraz Ernest Markowski za Maćka Cudaka. Najpierw w 87 minucie Daniel strzela na 2:1, aby 5 minut później Ernest podwyższył na 3:1.

Znów młodzież zagrała na wysokim poziomie i powoli możemy mówić o pokoleniowej zmianie. Ważne trzy punkty jadą do Kostrzyna. Teraz pauza i czekamy na rozstrzygnięcia IX kolejki.