Ułatwienia dostępu

W 7 kolejce spotkań nasz zespół podejmował na własnym obiekcie drużynę Zjednoczonych Przytoczna. Ostatecznie nasz zespół wygrał to spotkanie 3:1 i zdobył cenne 3 punkty. Pierwsza połowa to dość zachowawcza gra z obu stron, mimo tego potrafimy stworzyć skuteczne akcje podbramkowe. Najpierw gola na 1:0 zdobył Adrian Jacewicz, a niedługo po tym wynik podwyższył na 2:0 Daniel Siroń. Na przerwę schodziliśmy prowadząc dwoma oczkami. Druga połowa to bardziej defensywna gra naszego zespołu, i coraz to śmielsze ataki drużyny gości. Efektem tego był błąd naszej obrony i ponad 50 metrowe podanie zostało zamienione na gola. Wynik 2:1, a do końca spotkania dużo czasu. Zjednoczeni swoją okazję na wyrównanie zaprzepaścili, kiedy sytuację sam na sam zmarnował jeden z zawodników Przytocznej. Papierowych uratował słupek. Ostatecznie w samej końcówce wykorzystujemy kontratak i mecz kończymy z wynikiem 3:1, a strzelcem bramki został Sebastian Jankowski.

Po raz kolejny na uwagę zasługują nasi młodzi adepci drużyny juniora, którzy wczoraj bardzo dobrze wykorzystali swoja szansę na grę w barwach seniorskim zespole.  Galeria FOTO