Ułatwienia dostępu

A A A

2 Kolejka Klasa Okręgowa Spartak Deszczno 5:6 TS Celuloza. W upalne popołudnie udaliśmy się do podgorzowskiego Deszczna na mecz z miejscowym Spartakiem. Deszczno od zawsze było trudnym terenem dla papierowych, a Spartak stawia trudne warunki. Mecz rozpoczęliśmy fenomenalnie. Już w 3 minucie Jacewicz trafia na 0:1. W 9 minucie podwyższamy na 0:2 po strzale Jankowskiego. W dalszym ciągu atakujemy co skutkuje rzutem karnym dla nas. Niestety strzał naszego kapitana Dawida Olszewskiego broni golkiper gospodarzy. Olsen nie daje za wygraną i już w 19 minucie podwyższa na 0:3. Wtedy robimy proste błędy i w 4 minuty tracimy dwie bramki, a przed przerwą kolejną i mamy wynik 3:3. Początek drugiej połowy nie jest wcale żywiołowy. Trudno nam wejść w rytm z początku spotkania. w 62 minucie Jano daje sygnał pięknym strzałem z rzutu wolnego, że Celuloza ma tu jeszcze dużo do powiedzenia.

Wychodzimy na prowadzenie 3:4 i po 2 minutach sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy. 4:4 i wracamy do remisu. Znów przejmujemy inicjatywę. Najpierw na 5:4 strzela Misun, a kilka minut później na dwubramkowe prowadzenie podwyższa Siemieniecki. Gospodarzy stać jeszcze na złapanie kontaktu w 80 minucie i wynikiem 5:6 kończymy spotkanie. Szkoda kontuzji naszego bramkarza Pawła, czekamy na dobre wieści ! Spartakowi gratulujemy naprawdę dobrej postawy. Jesteśmy pewni, że niejedna drużyna straci tutaj punkty, 3 punkty jadą do Kostrzyna, zadanie wykonane. Myślami jesteśmy już w 3 kolejce. U siebie podejmiemy Piast Karnin, który rozbił dzisiaj Róże różanki 5:1.