Ułatwienia dostępu

A A A

8 medali dla UKS „Jedynka“ na Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Żarach. W sobotę 10 września w hali sportowej żarskiego ,,Promienia” odbył się kolejny turniej w ramach Międzywojewódzkiej ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych. Na trzech matach rywalizowało 117 zawodników z 16 klubów reprezentujących województwa: dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie. UKS “Jedynka“ wystąpił w 10 osobowym składzie. Nasi zawodnicy na początku drugiej części sezonu zaprezentowali dobrą formę sportową co pozwoliło wywalczyć nam 8 medali indywidualnie. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy czwartą pozycję. Dobry występ całej ekipy cieszy nas ponieważ przed nami kilka bardzo ważnych turniejów w grupie młodzików i kadetów. W Żarach wywalczyliśmy następujące lokaty: