Ułatwienia dostępu

A A A

DrużynoweW sobotę 23 listopada stanęliśmy do walk w „III Memoriale Władysława Stolarczyka“ w Bielawie, który był ostatnim tegorocznym turniejem w ramach Międzywojewódzkiej ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych. Na trzech matach walczyło 134 zawodników z 14 klubów reprezentujących województwa: dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie. UKS “Jedynka“ wystąpiła w lekko okrojonym 13 osobowym składzie. Nasi zawodnicy w obecnym sezonie startowym, po raz kolejny zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zdobyli indywidualnie 10 medali: 4 złote, 3 srebrne i 3 brązowe.

Zawody w Bielawie już od pierwszej walki stały na wysokim poziomie sportowym gdyż był to ostatni turniej i wszystkim zawodnikom zależało na zdobyciu jak największej ilości punktów. W ten sposób mogli jeszcze na koniec sezonu poprawić swoje miejsce w klasyfikacji generalnej Międzywojewódzkiej ligi. Zapaśnikom „Jedynki“ ta sztuka się udała i aż ośmiu zawodników uplasowało się w czołowej dwudziestce „Najlepszych Zawodników Ligi“. Natomiast jako drużyna w generalce uplasowaliśmy się na drugim miejscu.

Brawa dla Całej drużyny UKS „JEDYNKA“ za wzorową postawę w tegorocznej edycji Ligi dzieci i młodzików.