Ułatwienia dostępu

KKP Warta Gorzów Wielkopolski awansowała do II rundy. W dniu 19 grudnia w hali widowiskowo - sportowej MOSiR przy ulicy Mickiewicza 8 od godziny 12.00 rozegrany został mecz futsalu kobiet w ramach I rundy Pucharu Polski. Spotkanie stojące na bardzo dobrym poziomie ostatecznie wygrała gorzowska Warta pokonując 1 KS Ślęzę Wrocław 3:2 (1:1). Bramki zdobyły: 5, 10 min. Anna Okulewicz, 39 min. Kamila Szafrańska - 10 min. Katarzyna Garber, 39 min. Kamila Kruk. Spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. W przekroju całego spotkania oba zespoły stworzyły sobie sytuacje bramkowe ale zarówno Oktawia Siudowska (Warta), jak i Natalia Skużybut (Ślęza), były czuje i skutecznie wybraniały uderzenia. Gdy wydawało się, że może dojść do dogrywki gdyż dwukrotnie Ślęza miały sytuację bramkowe na remis w 39 minucie po bitym rzucie wolnym Kamila Szafrańska zdobywa trzeciego gola dla swojego zespołu.

W ostatnich 35 sekundach wrocławianki po składnej akcji strzelają drugą bramkę i mając jeszcze tylko 20 sekund szukały okazji na wyrównanie, ale przeciwniczki skutecznie temu zapobiegły, z radością przyjmując końcowy gwizdek. Najlepszą zawodniczą meczu uznana została autorka dwóch bramek Anna Olechnowicz (Warta). 6 stycznia 2022 roku rozegrana zostanie II runda PP w futsalu. Z OSTATNIEJ CHWILI. Na zwycięzców z I rundy czekają już zespoły z ekstraklasy i I ligi. Warta Gorzów Wielkopolski zagra z I ligowym ROW RYBNIK. Mecz w Kostrzynie nad Odrą. 6.01.2022 r.