A A A

UWAGA - START i META biegu zostaje przeniesiona do Parku Miejskiego - obok Fontanny - inne rzeczy pozostają bez zmian.

Mieszkanki Kostrzyna i okolic, specjalnie z myślą o Was organizujemy pierwszą imprezę sportową skierowaną tylko do kobiet. Już 8 marca o godz. 11:00 wystartuje I Kostrzyński Bieg Kobiet - Bieg w spódnicy, Bieg Mamy z Córką, bieg dla dziewczynek do 6 lat i to wszystko tylko dla Pań. Każda uczestniczka biegu startuje w spódnicy. Zapraszamy wszystkie kobiety, małe i duże, zapisujcie się już dziś (limit: 100 miejsc):
Zapisy na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie 693907200 Mariusz Staniszewski, z podaniem Imienia i Nazwiska oraz rocznika urodzenia. W przypadku nie osiągnięcia limitu 100 uczestników – dotyczy wszystkich kategorii łącznie z dziewczynkami do 6 lat, zapisy 10.00- 10.30 na Pl. Wojska Polskiego, w dniu biegu.

Kategorie:

 - Bieg dziewczynek do 6 lat (ok 100m) - ok 10.40.

 - Bieg Kobiet (Bieg w spódnicy) – Start godzina ok. 11.00 - jest to bieg wspólny – dodatkowo wyróżniamy Panie za najbardziej wymyślny strój, - dystans ok. 2,5km. Start i meta w okolicy Placu Woj. Polskiego(trasa Park Miejski, ulice Kościuszki, Mickiewicza). Klasyfikacja tylko na podstawie rocznika, nie bierzemy pod uwagę miesiąca.

 


 • Kategoria: rocznik 2004-1991
 • Kategoria: rocznik 1990-1981
 • Kategoria: rocznik 1980+
 • Bieg Mamy z Córką ok 500m – start na prośbę Pań odbędzie się ok 15 minut przed biegiem głównym ok. 10.45

Każda uczestniczka dostanie drobny upominek i pamiątkowy medal, w poszczególnych kat. przewidziano statuetki oraz medale za pierwsze 3 miejsca, w biegu Mamy z Córką (1 statuetka i dwa medale), w biegu dzieci słodkości i pamiątkowy medal.

Panie, które wystartują w biegu Mamy z Córką mogą ponownie wystartować w biegu głównym – nie dublujemy tylko medalu za udział oraz upominków na mecie. Jeżeli, któraś z Pań zostanie nagrodzona za bieg Mamy z Córką, a zajmie miejsce 1-3 w kategoriach wiekowych to także zostanie nagrodzona.

Potwierdzenie startu i odebranie numeru startowego do 10.30 - Park Miejski obok Fontanny. 


 1.  Nagrody specjalne za najlepszy strój - wybieramy 3 najlepsze! – fundator Kostrzyńsko Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna – Andrzej Kail,
 2. Nagroda specjalna bon o wartości 100zł do Kawiarni Artisan– Radny Rady Miasta Mariusz Staniszewski
 3. Karnety do Klubu WF Kostrzyn nad Odrą – manager klubu Michał Matysiak

Oraz inne nagrody niespodzianki. 

Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą, Miasto Kostrzyn nad Odrą,

Wspierają nas:

 • Kostrzyńsko Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna,
 • Klub WF Kostrzyn nad Odrą,
 • Artisan Kostrzyn nad Odrą
 • IKAA SUCHOMEL -  Aneta i Ireneusz Suchomel

Macie ochotę nas wesprzeć i ufundować dodatkowe nagrody dla Pań do losowania zapraszamy: kontakt 693907200 Mariusz Staniszewski