W dniu 10 lutego 2018 roku w KCK "Kręgielnia" w Kostrzynie nad Odrą odbyła się Gala Ogólnopolskiego Programu "Piłkarski Laur" będąca podsumowaniem zmagań drużyn piłkarskich w 2017 roku w turniejach letnich, zimowych i halowych we wszystkich kategoriach wiekowych. Uhonorowano kluby, trenerów, działaczy i sympatyków programu. Przyznano również certyfikaty 8 nowych przyjaciół programu oraz podziękowania dla firm i osób wspierających program "Piłkarski Laur". Poniżej prezentujemy wszystkich wyróżnionych w poszczególnych kategoriach. Wyróznionym gratulujemy!
NAJLEPSZE KLUBY 2017 ROKU W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
Skrzat: UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
Żak: Dwójka MOS Gubin
Orlik: UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
Młodzik: AP Kotwica Kołobrzeg
Trampkarz: Maksymilian Gorzów Wlkp.
Junior Młodszy: Stilon Gorzów Wlkp.
NAJLEPSI TRENERZY ROKU 2017 W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
Skrzat: Najdowski Paweł - Stilon Gorzów Wlkp.
Żak: Sobolewski Patryk - Dwójka MOS Gubin
Orlik: Bogdański Adam - UKS Czwórka Kostrzyn
Młodzik: Ćwirko Zbigniew – AP Kotwica Kołobrzeg
Trampkarz: Batóg Marek - Maksymilian Gorzów
Junior Młodszy: Gliwiński Karol - Stilon Gorzów Wlkp.
WYNIKI ZŁOTEJ DWUNASTKI W KATEGORII KLUBY:
1 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
2 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3 UKS Polonia Słubice
4 Steinpol Ilanka Rzepin
5 Dwójka MOS Gubin
6 Football Academy Myślibórz
7 UKS Perła Cybinka
8 Lech Poznań FA Dariusza Dudki
9 Stilon Gorzów Wielkopolski
10 UKS Torzym
11 Słubicka Akademia Piłkarska Słubice
12 Błękitni Dobiegniew
WYNIKI ZŁOTEJ DWUNASTKI 2017 W KATEGORII TRENER:
1 Patryk Sobolewski Dwójka MOS Gubin
2 Adam Bogdański UKS Czwórka Kostrzyn
3 Adrian Kłodawski UKS Celuloza Kostrzyn
4 Bartosz Jodko FA Myślibórz
5 Marcin Downar UKS Torzym
6 Piotr Dmuchowski UKS Polonia Słubice
7 Piotr Kobyłecki UKS Perła Cybinka
8 Edward Makuchowski Błękitni Dobiegniew
9 Michał Mendelski Lech Poznań FA
10 Łukasz Ryszczuk UKS Polonia Słubice
11 Krzysztof Didyk Steinpol Ilanka Rzepin
12 Robert Guźniczak UKS Czwórka Kostrzyn
KLUBY OTRZYMAŁY RÓWNIEŻ WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:
NAJAKTYWNIEJSZA DRUŻYNA - UKS Polonia Słubice
NAJWIĘKSZY POSTĘP - Lech Poznań FA Dariusza Dudki
RODZICE NAJLEPSI KIBICE - Kibice Drużyny Młodzika Steinpol Ilanka Rzepin
PARTNEREM GENERALNYM 2017 PROGRAMU PIŁKARSKI LAUR ZOSTAŁA KOSTRZYŃSKO - SŁUBICKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA. NAGRODĘ ODEBRAŁ DYREKTOR MARKETINGU PAN ANDRZEJ KAIL
TYTUŁY PARTNERA W KATEGORII SAMORZĄD W ROKU 2017 ODEBRALI:
Miasto Kostrzyn nad Odrą – Burmistrz dr Andrzej Kunt
Powiat Gorzowski – Starosta Małgorzata Domagała
Gmina Białobrzegi – Burmistrz Adam Bolek
Gmina Lesznowola – Burmistrz Jolanta Batycka – Wąsik
TYTUŁY PARTNERA W KATEGORII ORGANIZATOR W ROKU 2017 ODEBRALI:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Kostrzyn n/ Odrą - Dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski
Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Słubice - Dyrektor Ryszard Chustecki
Gminny Ośrodek Kultury Górzyca - Dyrektor Małgorzata Gniewczyńska
Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi – Prezes Jacek Kacprzak
TYTUŁY SPONSORA ROKU 2017 OTRZYMALI:
P.T.H „Transhand” Słubice – Prezes Tadeusz Jacek
Janusz Park Łęknica – Prezes Janusz Chmiel
IKAA Suchomel Kostrzyn nad Odrą – właściciele Aneta i Ireneusz Suchomel
TYTUŁY DZIAŁACZA ROKU 2017 OTRZYMALI:
Zygmunt Mendelski - MOSiR Kostrzyn nad Odrą
Jacek Kacprzak - Pilica Białobrzegi
Marcin Minta - OSiR Zbąszynek
TYTUŁ IMPREZA ROKU 2017 OTRZYMAŁY:
Letnie Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn nad Odrą
Festiwal Piłkarski dla dzieci Słubice 2017
Letnie Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek
MAMY 8 NOWYCH PRZYJACIÓŁ PROGRAMU PIŁKARSKI LAUR. WRĘCZENIA CERTYFIKATÓW DOKONAŁ NA GALI WŁAŚCICIEL PROGRAMU PAN MIROSŁAW WRZESIŃSKI
1/ MALGORZATA GNIEWCZYŃSKA – DYREKTOR GOK GORZYCA
2/ JANUSZ CHMIEL – PREZES FIRMY JANUSZ PARK ŁĘKNICA
3/ ZBIGNIEW BIEDULSKI – ZASTĘPCA BURMISTRZA KOSTRZYNA
4/ DARIUSZ DUDKA – PIŁKARZ LECHA , PREZES LECH POZNAŃ FA , WYBITNY REPREZENTANT POLSKI
5/ ANDRZEJ KAIL – DYREKTOR MARKETINGU K-SSSE
6/ RYSZARD CHUSTECKI – DYREKTOR SOSiR SŁUBICE
7/ DARIUSZ NAUMAN – PREZES CZARNI BROWAR WITNICA
8/ MARIUSZ STANISZEWSKI – Z-CA DYREKTORA MOSiR KOSTRZYN
SPECJALNE PODZIĘKOWANIA ODEBRALI PARTNERZY PROGRAMU Z KOSTRZYNA NAD ODRĄ - JEDNEGO Z NAJAKTYWNIEJSZYCH OŚRODKÓW PROGRAMU PIŁKARSKI LAUR:
Burmistrz Kostrzyna nad Odrą Pan dr Andrzej Kunt
Rada Miasta Kostrzyn nad Odrą - Przewodniczący Rady Marek Tatarewicz
PPHU Halogen – Hurtownia Elektryczna Właściciele firmy Państwo Siwiec
Firma Polchar Police - Dyrektor Administracyjny Kamila Pawłowska
Firma Best Buty Kostrzyn nad Odra - Artur Melka
OK-STYL Kostrzyn nad Odrą - Właściciel Marek Markowski
WIĘCEJ MIGAWEK Z GALI 2017: