A A A

Mieszkanki Kostrzyna i okolic, specjalnie z myślą o Was organizujemy pierwszą imprezę sportową skierowaną tylko do kobiet. Już 8 marca o godz. 11:00 wystartuje I Kostrzyński Bieg Kobiet - Bieg w spódnicy, Bieg Mamy z Córką, bieg dla dziewczynek do 6 lat i to wszystko tylko dla Pań. Każda uczestniczka biegu startuje w spódnicy. Zapraszamy wszystkie kobiety, małe i duże, zapisujcie się już dziś (limit: 100 miejsc):
Zapisy na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie 693907200 Mariusz Staniszewski, z podaniem Imienia i Nazwiska oraz rocznika urodzenia. W przypadku nie osiągnięcia limitu 100 uczestników – dotyczy wszystkich kategorii łącznie z dziewczynkami do 6 lat, zapisy 10.00- 10.30 na Pl. Wojska Polskiego, w dniu biegu.

Kategorie:

 - Bieg dziewczynek do 6 lat (ok 100m)

 - Bieg Kobiet (Bieg w spódnicy) – jest to bieg wspólny – dodatkowo wyróżniamy Panie za najbardziej wymyślny strój, - dystans ok. 2,5km. Start i meta w okolicy Placu Woj. Polskiego(trasa Park Miejski, ulice Kościuszki, Mickiewicza). Klasyfikacja tylko na podstawie rocznika, nie bierzemy pod uwagę miesiąca.

W dniu 13 lutego 2020 roku w hali MOSiR w Kostrzynie nad Odrą już po raz 12 odbyła się Halowa Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna Seniorów i Osób Niepełnosprawnych o „Puchar Dyrektora MOSiR”. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie „Człowiekiem Jestem oraz MOSiR Kostrzyn nad Odrą. MOSiR jak co rocznie przygotował hale sportową, sprzęt i przeprowadził zmagania seniorów od strony sportowej, a całą resztę, tj. zapewnienie frekwencji uczestników, poczęstunek, napoje, itp. – zapewniało KS „Człowiekiem Jestem” na czele z prezesem Jerzym Wanatem. Już od godziny dziesiątej na hali zaczęli pojawiać się pierwsi sportowcy czyniąc przygotowania do rywalizacji. O godzinie 11.00 Radny Rady Miasta Mariusz Staniszewski oraz prezes Stowarzyszenia Jerzy Wanat dokonali oficjalnego otwarcia spartakiady i zaprosili wszystkich do uczestnictwa w sportowo-rekreacyjnych zmaganiach, życząc wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy, miłej atmosfery oraz dużo sił i zdrówka do pokonania wszystkich konkurencji.

Zwycięstwo i drugie miejsce Dominiki w Puszczykowie! W Centrum Tenisowym ANGIE w Puszczykowie rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetek (do lat 16). Wśród dziewcząt z całej Polski w grze pojedynczej świetne 2 miejsce zajęła Dominika Podhajecka reprezentująca barwy GKT Smecz Górzyca! W grze podwójnej Dominika wraz ze swoją partnerką Barbarą Straszewską (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) wygrały zawody! To był fantastyczny powrót Dominiki po chorobie i kontuzji, do tego w starszej kategorii do lat 16-u. Trzynastolatka miała pewne obawy przed zawodami, gdyż brakowało jej ogrania i był to dopiero jej pierwszy start w 2020 roku. W grze pojedynczej ze względu na niski ranking w kategorii Kadetek Dominika już w pierwszej rundzie musiała się zmierzyć z rozstawioną z nr 3 Martą Halbersztadt (KKT Wrocław). Lubuszanka pokonała swoją starszą rywalkę 6:3, 3:6, 6:0. W ćwierćfinale Dominika pewnie pokonała (6:1,6:3) Katarzynę Trochę (KKT Wrocław), a w półfinale nie dała szans rozstawionej z nr 1 Hani Jankowskiej (TS IDEA SPORT Toruń) 6:2, 6:2.

Zapraszamy na 39. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą drużyn 5 – osobowych o „PUCHAR BURMISTRZA” - Termin i miejsce: turniej rozgrywany będzie zgodnie z terminarzem gier w soboty i w niedziele tj. 29.02. - 14.03.2020 r. Miejsce gier: hala sportowa MOSiR przy ul. Wojska Polskiego 6. - zapisy na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

Pełny regulamin

 

Zapraszamy w dniu 25.01 i 01 lub 08.02.2020 r. od godziny 9.15 na halę sportową MOSiR przy ul. Wojska Polskiego 6 w Kostrzynie nad Odrą w której odbędą się XVIII Mistrzostwa Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej o „PUCHAR DYREKTORA MOSiR”.Celem turnieju jest: wyłonienie Zakładowego Mistrza Kostrzyna nad Odrą na 2020 rok.,popularyzacja czynnego wypoczynku wśród dorosłych, popularyzacja gier zespołowych, integracja środowiska sportowo-rekreacyjnego.  Pierwszy mecz 9.15.

 

 

 

 

Tenisiści UKS Warta Kostrzyn nad Odrą zagrali bez kompleksów, 9 stycznia w hali MOSiR przy ul. Woj. Polskiego obył się kolejny mecz Lotto Superligi Tenisa Stołowego. Tym razem na kibiców z Kostrzyna nad Odrą czekała niezła gratka nasi tenisiści zmierzyli się z aktualnym liderem tabeli zespołem KS DEKORGLASS Działdowo. W składzie gości mogliśmy zobaczyć tylko zagraniczne nazwiska takie jak: Japończyk Taku Takakiwa, reprezentujący Słowację Wang Yang oraz Grający trener Jiri Vrablik. W składzie UKS Warty mogliśmy zobaczyć: Daniela Bąka, Jakuba Masłowskiego oraz Sławomira Dosza.

wosp-1Kostrzyński Sztab WOŚP
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą
serdecznie zapraszają na

14. BIEG WOŚP „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”

Bieg będzie miał charakter rekreacyjny, a na mecie 150 biegaczy otrzyma pamiątkowe medale z tegorocznej edycji imprezy. Informujemy w tym miejscu, że impreza biegowa będzie miała miejsce 11 stycznia 2020 roku, czyli dzień przed 28. Finałem WOŚP! Na bieg nie ma zapisów, zachęcamy do udziału całe rodziny! Od godziny 14:30 na miejscu startu będzie można wesprzeć WOŚP przekazując datek do Skarbony Stacjonarnej (finałowej puszki), będzie to więc doskonała okazja, aby już dzień wcześniej wesprzeć cel tegorocznego Finału, którym jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

START: plac wokół fontanny w Parku Miejskim, zbiórka od godziny 14:30. Startujemy o godz. 15:00 i biegniemy alejkami parkowymi na dystansie około kilometra. Policz się z cukrzycą i TY!

Podsumowanie roku 2019 GKT Smecz Górzyca. W roku 2019 młodzi tenisiści GKT Smecz Górzyca święcili kolejne sukcesy nie tylko na arenie wojewódzkiej ale również krajowej, a za sprawą popularnej Dominatorki również międzynarodowej. Nasza najbardziej utytułowana zawodniczka Dominika Podhajecka zdobyła w kolejnym roku z rzędu swój, już 7-y medal Mistrzostw Polski, tym razem srebro w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Gdańsku (do lat 14-u - na wypożyczeniu do Olimpii Poznań), punktując w klasyfikacji PZT dla macierzystego klubu z Górzycy. Dominika świetnie radziła sobie również w rywalizacji międzynarodowej. W swoim debiucie w zawodach Tennis Europe do lat 16 w Chorwacji, jako… najmłodsza zawodniczka turnieju wywalczyła w grze podwójnej 3 miejsce grając w parze z Julią Chodkowską (MTC Warszawa)!