Mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i przysporzyły kibicom wielu wrażeń, nie brakowało szybkich akcji, dramatycznych zwrotów sytuacji czy efektownych goli i parad bramkarskich. Od samego początku zdecydowanie najlepiej prezentowały się zespoły Filius Metal, Ravenu oraz IKAA Suchomel. Po pierwszej rundzie na prowadzeniu był zespół Filius Metal z dorobkiem 15 pkt, zaraz a nim Raven z 12 pkt a na trzecim IKAA Suchomel – 9 pkt. Tak więc runda finałowa zapowiadała się naprawdę ciekawie. Swoją dominację potwierdziła pierwsza trójka z pierwszej rundy a różnice pomiędzy nimi okazały się mniejsze i walka była bardziej wyrównana.
Każda z drużyn biorących udział w mistrzostwach została nagrodzona pucharem oraz dyplomem, zawodnicy 3 najlepszych drużyn zostali dodatkowo udekorowani pamiątkowymi medalami, pamiątkowe statuetki wręczono także najlepszym zawodnikom z poszczególnych drużyn. Wręczenia pucharów, dyplomów oraz pamiątkowych statuetek dokonali Burmistrz Andrzej Kunt, zastępca burmistrza Zbigniew Biedulski, Przewodniczący Rady Miasta Marek Tatarewicz, zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Michał Kunt, dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski zastępca dyrektora MOSiR Mariusz Staniszewski.
Ponadto pamiątkowymi statuetkami wyróżniono zawodników w następujących kategoriach:
- Najlepszy zawodnik : Piotr Witkowski – Raven
- Najlepszy bramkarz : Sławomir Kudka – IKAA Suchomel
- Najlepszy strzelec: Dawid Olszewski – IKAA Suchomel
Rozegrano ogółem 30 meczy, strzelono 197 bramek co daje średnio 4,56 bramki na mecz. Wyróżniono także statuetkami najlepszych zawodników w każdym zespole:
- Filius Metal – Mateusz Migdal
- Raven – Ernest Urman
- IKAA Suchomel – Mateusz Niedźwiecki
- ICT Poland – Grzegorz Madej
- Algontec – Maciej Bil
- FC Wyszyńskiego – Adam Gniecioszek
Klasyfikacja zespołów:
- Filius Metal
- Raven
- IKAA Suchomel
- ICT Poland
- Algontec
- FC Wyszyńskiego
Wyniki sobota 27.01.2018
Tabela - wyniki po I rundzie
Zespół | Filius Metal | IKAA Suchomel | Raven | ICT Poland | Algontec | FC Wyszyńskiego | PKT | Bramki | M-ce |
Filius Metal | X | 3:2 | 6:0 | 3:2 | 3:1 | 6:1 | 15 | 21:6 | I |
IKAA Suchomel | 2:3 | X | 1:4 | 6:0 | 8:2 | 9:0 | 9 | 26:9 | III |
Raven | 0:6 | 4:1 | X | 6:0 | 8:0 | 7:1 | 12 | 25:8 | II |
ICT Poland | 2:3 | 0:6 | 0:6 | X | 2:4 | 9:1 | 3 | 13:20 | V |
Algontec | 1:3 | 2:8 | 0:8 | 4:2 | X | 6:2 | 6 | 13:23 | IV |
FC Wyszyńskiego | 1:6 | 0:9 | 1:7 | 1:9 | 2:6 | X | 0 | 5:37 | VI |
Wyniki sobota 03.02.2018
Tabela wyniki- II runda
Zespół | Filius Metal | IKAA Suchomel | Raven | ICT Poland | Algontec | FC Wyszyńskiego | PKT | Bramki | M-ce |
Filius Metal | X | 3:2 | 1:1 | 8:2 | 6:0 | 6:0 | 13 | 25:5 | I |
IKAA Suchomel | 2:3 | X | 3:1 | 4:2 | 7:4 | 7:0 | 12 | 23:10 | II |
Raven | 1:1 | 1:3 | X | 5:1 | 12:1 | 5:0 | 10 | 24:6 | III |
ICT Poland | 2:8 | 2:4 | 1:5 | X | 5:0 | 7:0 | 6 | 17:17 | IV |
Algontec | 0:6 | 4:7 | 1:12 | 0:5 | X | 1:0 | 3 | 6:30 | V |
FC Wyszyńskiego | 0:6 | 0:7 | 0:5 | 0:7 | 0:1 | X | 0 | 0:26 | VI |
Tabela końcowa:
Lp | Zespół | pkt | bramki | miejsce |
1 | Filius Metal | 28 | 45:11 | I |
2 | Raven | 22 | 49:14 | II |
3 | IKAA Suchomel | 21 | 49:19 | III |
4 | ICT Poland | 9 | 30:37 | IV |
5 | Algontec | 9 | 19:53 | V |
6 | FC Wyszyńskiego | 0 | 5:63 | VI |
Galeria zespoły:
ALGONTEC KOSTRZYN NAD ODRĄ - Paweł Jaskot, Piotr Chojta, Maciej Bil, Patryk Pożyczka, Marcin Szybiński, Jarek Bezpalko, Artur Szkolnicki, Mateusz Patelski, Daniel Głądowski, Marek Wiśniewski, Przemysław Wypart
FC Wyszyńskiego - Adan Gniecioszek, Przemysław Gniecioszek, Paweł Stonicki, Alek Piotrowicz, Piotr Piniewski, Piotr Leonowicz, Damian Korczala, Kamil Wrzesiński, Bartosz Stankiewicz, Patryk Stańczak, Gracjan Harosymek, Kuba Musielak
FILUS-NICE - Krzysztof Grala, Robert Budzałek, Marek Gruszka, Łukasz Urman, Mateusz Migdal, Dawid Młynarski, Patryk Landowski, Krzysztof Bednarek, Adrian Urman, Marcin Buliczak, Marek Koczorowski, Paweł Czarneck
ICT - Sebastian Boczko, Szymon Sensoła, Dawid Dubik, Maksymilian Bekier, Roman Krygier, Grzegorz Madej, Dawid Krygier, Kamil Bździon, Bartosz Samborki, Mateusz Krekora
IKAA - SUCHOMEL - Dawid Olszewski, Mateusz Nowak, Paweł Kościelniak, Mateusz Niedźwiecki, Krzysztof Łuczak, Sławomir Kudka, Krystian Somerski, Marek Strojny
RAVEN - Paweł Rupniak, Przemysław Rupniak, Piotr Witkowski, Radek Kuzio, Kamil Kuzio, Ernest Urman, Ivan Kostrabii, Valerii Popruha , Paweł Pulkowski
Wyniki i strzelcy bramek - 27 stycznia 2018
- ICT Poland - Algontec - 2:4 (Dubik, Madej - Bezpalko 4)
- FC Wyszyńskiego - IKAA Suchomel - 0:9 (Niedźwiecki 5, Olszewski 3, Łuczak 1)
- Filius Metal - Raven - 6:0 (Bednarek, Koczorowski 2, Migdal 2, Gruszka)
- ICT Poland - FC Wyszyńskiego - 9:1 (Madej 5, Dubik 2, Sensoła, Krygier - Wrzesiński)
- Algontec - Raven - 0:8 (Witkowski 4, Kuzio 2, Urman 2)
- IKAA Suchomel - Filius Metal - 2:3 (Olszewski, Nowak - Migdal, Gruszka, Kaczorowski)
- ICT Poland - Raven - 0:6 (Witkowski 3, Urman, Kuzio, Kostraba)
- FC Wyszyńskiego - Filius Metal - 1:6 (Gniecioszek P. - Urman 2, Czarnecki 1, Kaczorowski 2, Grala)
- Algontec - IKAA Suchomel - 2:8 (Wiśniewski, Szkolnicki - Olszewski 4, Niedźwiecki 3, Łuczak)
- ICT Poland - Filius Metal - 2:3 (Dubik, Madej - Urman, Czarnecki, Gruszka)
- Algontec - FC Wyszyńskiego - 6:2 (Bil 3, Wiśniewski, Szybiński, Szkolnicki - Stańczak, Piotrowicz)
- IKAA Suchomel - Raven - 1:4 (Niedźwiecki - Kuzio, Popruha, Urman, Kostraba)
- ICT Poland - IKAA Suchomel - 0:6 (Olszewski 3, Niedźwiecki 2)
- Raven - FC Wyszyńskiego - 7:1 (Witkowski 4, Urman 2, Pupruha 1 - Gniecioszek P. 1)
- Algontec - Filius Metal - 1:3 (Szybiński - Urman, Gruszka, Migdal)
Wyniki i strzelcy bramek - 03 luty 2018
- ICT Poland - Algontec - 5:0 (- Madej 2, D. Krygier 3)
- FC Wyszyńskiego - IKAA Suchomel - 0:7 (- Olszewski 6, Makrzanowski)
- Filius Metal - Raven - 1:1 (Budzałek - Poprucha)
- ICT Poland - FC Wyszyńskiego - 7:0 (Madej 5, Dubik 2)
- Algontec - Raven - 1:12 (Bil - Witkowski 5, Urman 5, Poprucha 2)
- IKAA Suchomel - Filius Metal - 2:3 (Strojny, Olszewski - Budzałek 3)
- ICT Poland - Raven - 1:5 (Madej - Kuzio 2, Kuzio 2, Poprucha, Urman, Witkowski)
- FC Wyszyńskiego - Filius Metal - 0:6 (Ł. Urman, Migdal 3, Koczorowski, A. Urman)
- Algontec - IKAA Suchomel - 4:7 (Chojta 2, Jaskot 2 - Strojny 2, Olszewski 3, Jaskóła 2)
- ICT Poland - Filius Metal - 2:8 (D. Krygier 2 - Migdal 2, Bednarek, Ł. Urman 3, Koczorowski, Grala)
- Algontec - FC Wyszyńskiego - 1:0 (Bil)
- IKAA Suchomel - Raven - 3:1 (Strojny 2, Kościelniak - E. Urman)
- ICT Poland - IKAA Suchomel - 2:4 (Sensoła 2 - Strojny 2, Jaskóła 2)
- Raven - FC Wyszyńskiego - 5:0 (Poprucha, Witkowski 3, E. Urman)
- Algontec - Filius Metal - 0:6 (Ł. urman 2, Migdal, Koczorowski, Bednarek 2)
Zdjęcia I runda: https://www.facebook.com/pg/naszkostrzynpl/photos/?tab=album&album_id=549885172035737
Zdjęcia II runda: https://www.facebook.com/pg/naszkostrzynpl/photos/?tab=album&album_id=553252268365694