Mosir herb Kostrzyna

R E G U L A M I N
XI Mistrzostw Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej drużyn 5 – osobowych
o „PUCHAR PREZESA ARCTIC PAPER”Celem turnieju jest:
1. Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul Niepodległości 11, 66 – 470 Kostrzyn nad Odrą, tel/fax . biuro 95 752 3716, e-mail: mosir-kostrzyn@post.pl, www.mosir-kostrzyn.pl

2. Termin i miejsce:
terminy spotkań: 06.03.2011 r. w hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego 6. Mecze rozgrywane będą zgodnie z opracowanym terminarzem gier.

3. Uczestnictwo:
Prawo gry w turnieju mają mężczyźni rocznika 1991 i starsi.

4. System rozgrywek:
Mecze rozgrywane będą w dwóch grupach eliminacyjnych systemem „każdy z każdym”. Z obu grup do finału „A” awansują po trzy najlepsze zespoły - do punktacji finałowej zaliczane są wyniki uzyskane z gier eliminacyjnych pomiędzy drużynami zainteresowanymi. W finale „A” zespoły walczą o I – VI miejsce. W finale „B” o miejsca VII – X grają zespoły, które zajęły IV – V miejsca w obu grupach. W finale „B” zespoły grają systemem ”każdy z każdy” bez zaliczenia wyników z gier eliminacyjnych. W grze bierze udział 4 zawodników + 1 bramkarz. Zmiany - „system hokejowy”. Czas gry 2 x 10 minut, przerwa 1 minuta. Bramki o wymiarach 3 x 2 m., pole gry o wymiarach - 40 x 20 m.. Skład osobowy drużyny nie może przekroczyć 12 osób + 1 kierownik zespołu. O kolejności zajętego miejsca w grupie decydują: zdobyte punkty, wynik bezpośredni, korzystniejsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek. W przypadku równej ilości punktów trzech i więcej drużyn obowiązuje tzw.„mała tabela”, w której o kolejności decydują: zdobyte punkty, wynik bezpośredni, korzystniejsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek.

Szczegółowe zasady gry określone są w załączniku do regulaminu mistrzostw.
Punktacja: zwycięstwo – 3 pkt. remis – 1 pkt. porażka – 0 pkt.

5. Nagrody:
Uczestniczące zespoły, na podstawie zajętych końcowych miejsc, otrzymają dyplomy oraz puchary. Zawodnicy trzech najlepszych drużyn nagrodzeni zostaną medalami. Ponadto nagrody otrzymają: najlepszy strzelec, najlepszy zawodnik i najlepszy bramkarz mistrzostw oraz najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach. Przewidziane są również statuetki dla 3-najstarszych uczestników turnieju.

6. Uwagi:
Do pierwszego swojego meczu kapitan drużyny składa zgłoszenie imienne obejmujące nazwisko i imię oraz pełną datę urodzenia zawodników. Prawo gry mają zawodnicy wpisani na listę zgłoszeniową będący wyłącznie pracownikami danego zakładu pracy, firmy, instytucji zatrudnionymi w formie umowy o pracę. Lista zgłoszeniowa musi być podpisana przez prezesa/dyrektora zakładu i obowiązkowo dostarczona do organizatora do pierwszego meczu zespołu. Wpisowe od startującej drużyny wynosi 500,- złotych, wpłata do dnia 06.03.2011 r., gotówką w kasie MOSiR lub na konto GBS Barlinek o. Kostrzyn nr: 20 8355 0009 0026 7575 2000 0001. Obowiązuje jednolity strój sportowy oraz miękkie płaskie obuwie sportowe. Startujący zawodnicy ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie, a organizator z tego tytułu oraz za zaginione rzeczy nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Mecze sędziowane będą przez sędziów delegowanych przez WS OZPN w Gorzowie Wlkp. Startujące drużyny zobligowane są do dostosowania się do terminarza rozgrywek. Organizator dla zespołów zabezpieczy wodę do picia.
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign