Imprezy - lato 2012

Plan imprez i akcji organizowanych i współorganizowanych
przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
w ramach wypoczynku wakacyjnego
dzieci i młodzieży „Lato’2012 na sportowo”


W ramach wypoczynku wakacyjnego i dzieci i młodzieży akcji „Lato’2012 na sportowo” w okresie 01.07. – 31.08.2012 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą będzie organizatorem i współorganizatorem następujących imprez sportowo –rekreacyjnych:

1. Turniej eliminacyjny piłki nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych o „Puchar Lata” 2. Finałowy turniej piłkarski dziewcząt i chłopców szkól podstawowych i gimnazjalnych o „Puchar Lata” 3. Turniej piłki nożnej chłopców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o „Puchar Lata” 4. Spławikowe zawody wędkarskie dzieci i młodzieży „Lato z wędką” o „Puchar Lata” 5. Turniej plażowej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców o „Puchar Dyrektora MOSiR” 6. Turniej tenisa ziemnego dziewcząt i chłopców o „Puchar Lata” 7. Transgraniczny turniej piłkarski chłopców rocznika 1999 – 1998 „VIADRINA CUP” 8. Gry i zabawy w wodzie o „Nagrodę Lata” 9. Turniej piłki nożnej drużyn osiedlowych o „Puchar Burmistrza” 10. Turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych 11. Turniej zapaśniczy chłopców o „Puchar Lata” 12. Nieodpłatne udostępnienie hali sportowej oraz boiska piłkarskiego przy ul. Niepodległości dla dzieci i młodzieży 13. Nieodpłatne udostępnienie basenu dla dzieci i młodzieży oraz terenów ośrodka rekreacyjnego przy ul. Fabrycznej 5 W ramach akcji „LATO’ 2012” głównym celem organizowanych imprez i akcji będzie propagowanie czynnego wypoczynku wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzacja gier zespołowych i indywidualnych. W okresie wakacyjnym na basenie prowadzona będzie nauka pływania dla dzieci i młodzieży.

W zawodach zespołowych oraz indywidualnych zabezpieczone zostaną nagrody w postaci pucharów, statuetek, artykułów sportowych i szkolnych, słodyczy oraz dyplomów.

Imprezy przeprowadzone zostaną przy współpracy i współorganizacji kostrzyńskich stowarzyszeń: UKS „Czwórka”(piłka nożna), UKS „Warta” (tenis stołowy), SKF „Olimp” i UKS „Jedynka” (zapasy), PZW Koło nr 3.

Informacje z przebiegu akcji i imprez ukazywać się będą w prasie lokalnej oraz na stronach internetowych: www.mosir-kostrzyn.pl., www.kostrzyn.pl.
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign