Imprezy - wrzesień 2012

Plan imprez i akcji sportowo – rekreacyjnych
Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą
organizowanych i współorganizowanych
w m-cu wrzesień 2012 r.


1. 27. ogólnopolski bieg uliczny kobiet i mężczyzn „Kostrzyńska Dziesiątka” 2. Otwarte spinningowe zawody wędkarskie juniorów, kobiet i mężczyzn o „Puchar Dyrektora MOSiR” 3. Turniej piłki nożnej drużyn osiedlowych o „Puchar Burmistrza” oraz gry i zabawy dla dzieci z okazji „Pożegnania Lata” 4. I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek, kadetów, juniorek i juniorów w tenisie stołowym – współorganizacja z UKS „Warta” 5. III Olimpiada Sportowa Przedszkolaków o „Puchar Burmistrza” 6. Turniej piłki siatkowej dziewcząt szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o „Puchar Burmistrza” 7. Otwarte spinningowe zawody wędkarskie juniorów, kobiet i mężczyzn o „Puchar Burmistrza” 8. I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorek i seniorów w tenisie stołowym – współorganizacja z UKS „Warta”. 9. Przygotowanie i udostępnienie obiektów sportowych w poczet organizacji imprez sportowych w ramach rozgrywek mistrzowskich:

TENIS STOŁOWY:
15.09.2012 r. godz. 16.00 mecz o mistrzostwo I ligi tenisa stołowego
mężczyzn UKS „WARTA” – EDBAR SPA ORKANA Lublin,

16.09.2012 r. godz. 12.00 mecz o mistrzostwo I ligi tenisa stołowego
mężczyzn UKS ”WARTA” – TBV SYGNAŁ Lublin,

22.09.2012 r. godz. 16.00 – mecz o mistrzostwo I ligi tenisa stołowego
mężczyzn UKS „WARTA” – BBTS Bielsko Biała,

23.09.2012 r. godz. 11.00 mecz o mistrzostwo I ligi tenisa stołowego
mężczyzn UKS „WARTA” – TKS OPOKA Trzebinia.


PIŁKA NOŻNA:
09.09.2012 r. godz. 17.00 mecz o mistrzostwo klasy B
TS „Celuloza” - „Spójnia” III Smogóry,

15.09.2012 r. godz. 11.00 i 12.30 okręgowa liga trampkarzy
i młodzików UKS „Dwójka”/UKS „Czwórka” - „Stal” Sulęcin,

15.09.2012 r. godz. 15.00 okręgowa liga juniorów młodszych
UKS „Dwójka” - „Toroma” Torzym,

19.09.2012 r. godz. 16.00 i 17.30 okręgowa liga trampkarzy i młodzików
UKS „Dwójka”/ UKS „Czwórka” - „Pogoń” Skwierzyna,

23.09.2012 r. godz. 13.00 okręgowa liga juniorów młodszych
UKS „Dwójka” - „Czarni” Witnica,

29.09.2012 r. godz. 11.00 i 12.30 okręgowa liga trampkarzy i młodzików
UKS „Dwójka/ UKS „Czwórka” - Błękitni” Dobiegniew,

29.09.2012 r. godz.16.00 mecz o mistrzostwo klasy B
TS „Celuloza” - KS Glisno.


10. Nieodpłatne udostępnienie obiektów sportowych dla potrzeb zajęć treningowych dla kostrzyńskich stowarzyszeń kultury fizycznej: SKF „Olimp”, UKS „Jedynka”, UKS „Warta”, UKS „Dwójka”, UKS „Czwórka”, Kostrzyńskiego Klubu Karate, TS „Celuloza” i SKF Aikido „Renshu”.

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign