Ułatwienia dostępu

Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt. W sobotę 2 grudnia w sali Zespołu Szkół odbył się mikołajkowy turniej mini siatkówki dziewcząt. Organizatorem imprezy był UKS DWÓJKA i Szkoła Podstawowa nr 2. W zawodach brały udział zespoły ze Słońska, Sulechowa, Zielonej Góry i Kostrzyna, w sumie 7 zespołów. Turniej rozgrywany był systemem ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Dla kostrzyńskich zawodniczek były to bardzo ważne mecze, dwa tygodnie wcześniej podczas turnieju w Sulechowie zespół z Zielonej Góry i gospodynie wygrały z kostrzyniankami bez straty seta. Doświadczenie nabyte we wcześniejszych zawodach miało w końcu zaprocentować. Mecze były bardzo zacięte, punkt za punkt, nasze zawodniczki z seta na set grały coraz lepiej. Mocna zagrywka, dobre przyjęcie i mała ilość błędów własnych zdecydowała, że to kostrzyńskie zespoły zajęły pierwsze i drugie miejsce.

ps

SP2 Kostrzyn I bez porażki, SP2 Kostrzyn II przegrał tylko z pierwszym zespołem 1:2. Atmosfera zawodów była jak zwykle wspaniała, dużo zabawy i emocji. Kibice również nie zawiedli. Podziękowania dla sponsorów: Invest in the West, miasto Kostrzyn nad Odrą i Szkoła Podstawowa nr2.

Skład SP2 Kostrzyn I: Martyna Polkowska, Magda Liszewska, Magdalena Najda, Oliwia Kolińska, Michalina Frieske.
Skład SP2 Kostrzyn II: Weronika Domeracka, Nadia Kaczorowska, Wanessa Konopko, Katarzyna Rykaluk, Ola Papiernik.