Ułatwienia dostępu

A A A

W dniu 15 lipca br. od godziny 8.00 do 11.00 na stawiku przy amfiteatrze KCK w ramach akcji "Lato z wędką" zorganizowane zostały spławikowe zawody wędkarskie dzieci i młodzieży o "Puchar Dyrektora MOSiR". W kategorii wiekowej do lat 8 zwyciężył 6 -letni Antoś Lewicki z wynikiem 1.580 pkt. Drugie miejsce przypadło Antosiowi Migdalowi z wynikiem 1.505 pkt. W kategorii wiekowej 9 - 12 lat z dorobkiem 100 pkt. najlepszy był Gracjan Borowski. W kategorii 13- 8 lat złoty medal zdobył Brajan Okaj z wynikiem 3.050 pkt., wyprzedzając: Bartosza Serdakowskiego - wynikiem 1.820 pkt., Konrada Gumbisa - wynik 850 pkt. i Alana Kudełkę - z 490 punktami. Najlepsi w poszczególnych kategoriach za I - III miejsce nagrodzeni zostali okolicznościowymi dyplomami, pamiątkowymi medalami oraz szklanymi trofeami.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali także torby ze słodyczami, owocami i sokami. Ponadto dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów organizator zabezpieczył wodę do picia. Nagrody wręczyli: Edward Kasperkiewicz - prezes PZW KW nr 3, Mariusz Staniszewski - radny Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą oraz Zygmunt Mendelski - dyrektor MOSiR. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Krzysztof Skrzydlewski oraz Andrzej Kikosicki (obaj PZW KW nr 3). Dyrekcja kostrzyńskiego MOSiR składa serdeczne podziękowania dla uczestników zawodów, ich opiekunów oraz dla zarządu PZW KW nr 3 za pomoc w organizacji wędkarskich zawodów.