Aż cztery medale kostrzyńskich zapaśników w Raciborzu


Zapaśnicy z pięcioma złotymi i dwoma brązowymi medalami na Międzywojewódzkiej Regionalnej Lidze Młodzików w Jeleniej Górze. Kontynuacja sezonu zapaśniczego 2014 po przerwie wakacyjnej rozpoczęła się od bardzo udanego startu kostrzyńskiej ekipy 13.09 w Jeleniej Górze. W turnieju wzięło udział 143 zawodników z trzech województw (lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego) reprezentujących 12 klubów. Już od pierwszych walk nasi zawodnicy pokazali, że okres wakacji przeznaczyli nie tylko na odpoczynek, ale również na treningi w klubie oraz na obozach sportowych Kadry Województwa Młodzików w Łężeczkach i Narodowej Kadetów w Świeradowie Zdrój.

 

2014/zapasy/jeleniagora

Najlepszą dyspozycję sportową wykazała piątka naszych zapaśników wygrywając wszystkie pojedynki i przy okazji bez straty punktów technicznych. Do grona najlepszych awansowali: Kewin Metel 38 kg, Wiktor Zaoborny 47 kg, Remigiusz Mech 53 kg, Eryk Szterew 73 kg i Maciej Czarnecki 85 kg. Pozostali zawodnicy również pokazali się z dobrej strony zajmując wysokie lokaty. Brązowe medale wywalczyli Oskar Mech 27 kg i Damian Korczala 66 kg. Piąte miejsca zajęli: Mateusz Borysewicz 35 kg, Konrad Rojek 47 kg, Konrad Kruszakin 66 kg, Pieczonka Bartosz 73 kg. Siódme miejsca w swoich kategoriach wagowych przypadły Adrianowi Jaworskiemu 59 kg. i Michałowi Mysonie 47 kg.
Po tak udanych zawodach Trenerzy Antoni i Artur Żołna ze spokojem patrzą w przyszłość planując następne starty zmierzające w efekcie do uzyskania przez kostrzyńską ekipę kolejnych medali rangi Mistrzostw Polski.
Już za tydzień informacja o wynikach zapaśników w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym Młodzików w Raciborzu.

<
zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy zapasy
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign