Zapaśnicy z workiem medali w Pieńsku.

Zapaśnicy z workiem medali na Międzywojewódzkim Turnieju w Pieńsku. Drobnymi krokami dobiega końca sportowy sezon zapaśniczy 2014. W ubiegłą sobotę 8 listopada w Pieńsku koło Zgorzelca braliśmy udział w przedostatnim (dziewiątym) turnieju rozgrywanym w ramach Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi dzieci i młodzików. Nasze miasto reprezentowała 13 osobowa drużyna rywalizując w sportowej walce z zawodnikami 10 klubów zapaśniczych. Po kilku godzinnych zmaganiach mogliśmy już tylko cieszyć się z końcowych wyników. Dziewięciokrotnie stawaliśmy na podium odbierając medale i dyplomy. Do domu przywieźliśmy trzy złote, dwa srebrne i cztery brązowe krążki.

Wyniki chłopaków: 

I miejsce – K. Metel 38 kg, M. Czarnecki 85 kg, R. Kwiek 100 kg

II miejsce – D. Siroń 53 kg, E. Szterew 73 kg

III miejsce – M. Borysewicz 35 kg, K. Rojek, M. Remigiusz 59 kg, M. Spyra 100 kg


W dniach 21-22 listopada będziemy walczyli na zawodach w Bielawie, które zakończą cykl dziesięciu turniejów Międzywojewódzkiej Ligi. Na pewno zrobimy wszystko aby wypaść jak najlepiej i przywieziemy trochę medali.
Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Andrzeja Kunta, oraz naszego sponsora Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Dziękujemy !!!
                                                      
Trener i Prezes UKS „Jedynka” Kostrzyn nad Odrą Artur Żołna

zapasy
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign