Kostrzyńscy zapaśnicy

W dniach 8-10.04.2011 w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach styl klasyczny. Impreza wspierana przez Kostrzyńsko – Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

zapasy zapasy

Zapaśników SKF „Olimp” Kostrzyn reprezentowali: H.Kempa D. Olszewski M. Nowak P. Piasecki K.Somerski którzy choć nie zdobyli medalu pokazali że należą do czołówki w tej kategorii wiekowej. Najbliżej walk o medale byli K.SomerskiH.Kempa D.Olszewski którzy po bardzo ciężkich bojach przegrali decydujące walki o wejście do strefy medalowe j. Nasi zawodnicy musieli uznać wyższość wyżej notowanych przeciwników, choć sami pokonali wysoko notowanych rywali z klubów: Śląsk Wrocław, Gryf Chełm , Legia Warszawa czy Agros Żary. Szkoda . Ostatecznie w dziesiątce najlepszych znaleźli się: K.Somerski-VIIm. D.Olszewski-IXm. H.Kempa-IXm.

W Wałbrzychu w dniach 15-16.04.2011r. odbył się turniej zapaśniczy który wspierany finansowo przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną pozwolił na bardzo dobry występ naszych Zapaśników w „Lidze Dolnośląskiej” najmocniejszej w Polsce grupie Młodzików i Kadetów . Nasze nadzieje na kolejne sportowe sukcesy pokazały że talentóww Zapasach jest wielu i zdobycie 9- medali /2-złote ,4- srebrne 3- brązowe /są najlepszym tego przykładem.

Najlepsi w tych zmaganiach okazali się: Ł.Gniecioszekoraz R.Mech którzy nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom wygrywając zdecydowanie swoje kategorie wagowe. Bardzo dobre walki stoczyli również zdobywcy srebrnych medali: K. Miszkiel, M.Kucharski, Ł.Choroszej, D.Staszewski, A. Zapolski a brązowe medale zdobyli: D.Sadowski, R.Bobrycki oraz K.Rojek. Gratulujemy i czekamy na kolejne wieści z mat zapaśniczych!