Młodzieżowe Mistrzostwa Polski bez medalu

Puchar Polski Kadetów (9.10.2011 r.). w Radomiu oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (16.10.2011 r.) w Poznaniu, to kolejne ważne zawody zaliczane do współzawodnictwa dzieci i młodzieży. Turniej „ im Władysława Miazia” potraktowaliśmy jako konsultacje startową, ale Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Poznaniu, to już ostra walka o punkty i medale. Jednak medali nie zdobyliśmy, choć było bardzo blisko. W kategorii wagowej120 kg. Adrian Kościelniak przegrał walkę wyrównawczą o wejście do strefy medalowej i ostatecznie zajął VI miejsce,natomiast Paweł Dybka walczący w wyższej niż zwykle kategorii wagowej 6o kg, zajął miejsce VII. Mariusz Palacz oraz Kamil Kaznowski uplasowali się tuż za pierwszą dziesiątką. Mimo braku medalu trener Antoni Żołna jest zadowolony z wyniku, gdyż zdobycie aż 18 pkt. w współzawodnictwie wystawia SKF „Olimp” ocenę pozytywną.