Złoto –Srebro – Brąz dla Kostrzyna nad Odrą w „Brandenburgia CUP 2014

Złoto –Srebro – Brąz dla  Kostrzyna nad Odrą w „Brandenburgia  CUP  2014”  w zapasach. Trzy medale i piąte miejsce indywidualnie zdobyli kostrzyńscy zapaśnicy w Międzynarodowym Turnieju we Frankfurcie n/O.  w gronie 417 zawodników z 14 państw z bardzo dobrej strony zaprezentowali się  nasi zawodnicy. W kategorii 46 kg najlepszy okazał się Wiktor Zaoborny w wyższej kategorii  wagowej drugie miejsce zajął Remigiusz Mech a brązowy medal wywalczył Eliasz Zdzitowiecki pokonując kolegę klubowego Eryka Szterewa. Bardzo dobre walki stoczyła cała grupa pokonując reprezentantów Białorusi, Niemiec, Holandii, Litwy, Danii i Szwecji.

A dodatkowo Eliasz pokonał wicemistrza Polski reprezentanta Sobieskiego Poznań 18:10. Był to  turniej, który miał pokazać w jakiej dyspozycji jesteśmy przed najważniejszymi jesiennymi zawodami jakimi są Puchar Polski Kadetów. Tak więc z bojowymi nastrojami pojedziemy do Radomia i jeżeli potwierdzimy dobre przygotowanie to mamy szanse na zdobycie 2-4 medali. Trzymajcie za nas kciuki.