Sukces kostrzyńskich zapaśników w Brzegu Dolnym

Rewelacyjne informacje otrzymaliśmy z udziału w ogólnopolskim turnieju zapaśniczym w Brzegu Dolnym naszych młodych zapaśników do lat 15. Bardzo dobre wyniki indywidualne pozwoliły nam sukces w punktacji zespołowej, którą zdecydowanie wygraliśmy mając przewagę 33 punktów nad drugim zespołem „Śląskiem” Wrocław.Na ten sukces złożyło się zdobycie 10- medali: 4- złotych, 4- srebrnych, 2- brązowych, a turniej organizowany był na terenie jednego z najlepszych makroregionów w Polsce.

Ciężko wyróżnić kogokolwiek z medalistów tego turnieju, bo każdy z naszych zawodników walczył na maksimum swoich możliwości. To kolejne zawody, w których nasi zapaśnicy zdobywają wiele medali i zajmują wysokie miejsca w punktacji klubowej. Należy więc spokojnie oczekiwać na sukcesy w kolejnych grupach wiekowych kadetów , juniorów i młodzieżowców.

Udział w tak wielu imprezach takiej rangi jest możliwy dzięki wspieraniu naszego Stowarzyszenia przez Miasto Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Gratulujemy!
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign