Grad medali zapaśników w Lubsku

Najmłodsi zapaśnicy z Kostrzyna rewelacją w Lubsku. W dniu 12 grudnia 2015 roku w Lubsku odbyły się Mistrzostwa Województwa w zapasach i mocowaniu młodzików i dzieci. W gronie 132 zawodników z Lubska, Trzciela, Żar i Kostrzyna nad Odrą nasi zawodnicy zdobyli 22 medale, w tym 10 złotych. Piękne jest to, że do zdobytych medali dodać należy w jakim stylu zostały zdobyte i kto je zdobył. Rewelacyjna okazała się najmłodsza grupa szkolna bawiąca się jeszcze w zapasy, bo tak należy określić naszych 6-10 latków. A styl w jakim sięgnęli po medale zaskoczył nawet naszych trenerów. Choć 14 zawodników z naszej ekipy startowało po raz pierwszy w zawodach(innych niż kostrzyńska liga szkolna) to właśnie oni w pięknym stylu zdobyli 5 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe medale.


zapasy
zapasy

Emocje i wolę walki jaką pokazali nam w każdej walce pozwalają sądzić iż rosną nam prawdziwi Dominatorzy z Kostrzyna. Pierwsze walki z przeciwnikami z innych klubów – napięcie, stres, bule brzucha i głowy to towarzysze wszystkich najmłodszych. Wszystko to było zbędne bo z walki na walkę spisywali się coraz lepiej co pozwoliło zdobyć aż tyle medali. Również grupa młodzików zawalczyła bardzo dobrze zdobywając 5 złotych medali pokazali kto rządzi w grupie młodzików. Suma zdobytych medali była największa a 10 złotych z 21 możliwych do zdobycia było pokazem siły zapaśników z Kostrzyna nad Odrą. W punktacji zespołowej zwyciężył Agros Żary przed Kostrzynem, Lubskiem i Trzcielem. Ciężko byłoby wyróżnić zawodników z tak licznej grupy medalistów, którzy nie dali za dużo szans przeciwnikom. Zrobimy to jednak ukazując ich od najniższej kategorii wagowej.

zapasy

Złote medale:
Wojciech Cudak, Julian Iwaszko, Filip Iwaszko, Kacper Pieczonka, Maksymilian Konysz, Kewin Metel, Oskar Mech, Adrian Jaworski, Kacper Kopyra,Tomasz Lewandowski.  

Srebrne medale:
Marek Sobków, Fabian Grzywacz, Patryk Chuchnowski, Fabian Konopko, Grzegorz Konysz, Jakub Frąckowiak, Kacper Miklaszewski, Sylwester Borkowski.

Brązowe medale:
Alek Kusyń, Marcel Kaczmarek, Dawid Kopka, Sebastian Adamczewski, Alan Borkowski.

Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy!!!.

zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko zapasyLubsko
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR