Mali Sportowcy z Wielkim Sercem!

Mali Sportowcy z Wielkim Sercem! - Młodzi sportowcy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Czwórka" po raz kolejny wzbudzili podziw w Kostrzynie. Znani ze wspaniałych wyników sportowych tym razem zaimponowali wielkim sercem niosąc pomoc innym. 12 dni intensywnej pracy, zaangażowania podopiecznych klubu, rodziców sprawiły, iż w ubiegłą sobotę punkt zbiórki podarunków "Szlachetnej Paczki" w Kostrzynie pękał w szwach. 23 kartony prezentów, upominki pod choinkę to efekt akcji piłkarzy UKS "Czwórka". Święta to taki moment gdy nasze serca otwierają się na innych. Przypominamy sobie, że nie wszystkim jest dane równie radośnie przeżywać ten czas.


UKS 4
UKS 4

Decyzja o udziale w akcji "Szlachetna Paczka" była szybka. Przyświecał nam jasny cel: wspomóc potrzebujących oraz obudzić w naszych młodych piłkarzach radość niesienie pomocy innym - powiedział jeden z trenerów klubu Robert Guźniczak.
Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Odpowiedź na apel wspólnej pomocy była błyskawiczna. Przez 12 dni każdy z treningów poprzedzony był zbiórką podarków. Wszyscy piłkarze solidarnie przekazywali potrzebne rzeczy a radość i duma jaka wówczas widniała na twarzach kostrzyńskich sportowców potwierdzała słuszność decyzji udziału w "Szlachetnej Paczce".
Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych gdy wygrywają turnieje, zdobywają tytuły jednak widok 5 letniego piłkarza dzielącego się swoimi słodyczami, oddającego własne zabawki rówieśnikowi w potrzebie to chwila największej satysfakcji z "Czwórkowych" sportowców! - dodał Arkadiusz Kozieł Prezes Stowarzyszenia.
Uczniowski Klub Sportowy "Czwórka" składa serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji Paczki przyjaciołom Klubu: pracownikom firm Podravka oraz Wendre!

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR