Czwórkowe" Żaki niepokonane w regionie!

Czwórkowe" Żaki niepokonane w regionie! Kolejny świetny występ odnotowały drużyny Żaka Uczniowskiego Klubu Sportowego "Czwórka". W zorganizowanym przez UKS Chemik Gorzów turnieju piłki halowej w Bogdańcu, kostrzyńscy sportowcy triumfowali z kompletem zwycięstw. Prowadzona przez trenera Adama Bogdańskiego drużyna bezapelacyjnie wygrała zmagania w grupie oraz potwierdziła dominację wysokimi zwycięstwami w meczach finałowych. Świetnie spisujący się już od kilku sezonów rocznik 2007 "Czwórek" wzbudził podziw pośród zgromadzonych kibiców. Zewsząd padały słowa uznania dla dojrzale grającej ekipy UKS "Czwórka".


Turniej PN

Kostrzynianie z kompletem zwycięstw triumfowali w turnieju. We wszystkich meczach to "Czwórki" dyktowały warunki gry a piłkarska dominacja nad rywalami ani przez moment nie podlegała żadnym wątpliwością. Trenerzy drużyn uczestniczących w turnieju jednogłośnie wybrali piłkarza z Kostrzyna Alana Krysińskiegonajlepszym Zawodnikiem Turnieju a słowa uznania kierowano również pod adresem najlepszego strzelca niedzielnych zmagań Kacpra Sikorskiego również z UKS "Czwórka". Wiele dobrych słów padło również w kierunku drużyny Żaka II. Początkujący piłkarze rocznika 2008 grający pod opieką trenera Norberta Grabarskiego zajęli w turnieju 6 miejsce będąc o krok od sprawienia niespodzianki i awansu do półfinałów zmagań. Drugi "Czwórkowy" zespół w turnieju zaprezentował wielką ambicję i wolę walki.
Chłopcy byli wymagającymi rywalami dla wyżej notowanych zespołów a mecze z ich udziałem były pełne emocji do ostatnich sekund. Szczególnym okazał się mecz z drużyną gospodarzy turnieju, który pomimo ogromnej przewagi kostrzyńskich piłkarzy zakończył się bezbramkowym remisem. Licznie zgormadzona widownia na stojąco oglądała pasjonującą walkę na hali by po końcowym gwizdku nagrodzić obie ekipy gorącymi brawami.

Trener Adam Bogdański do Bogdańca zawitał w okrojonym składzie. Wyraził jednak zadowolenie, iż grając tylko jednym zawodnikiem rezerwowym ostatecznie triumfował w zawodach. Trenera Grabarskiego ucieszyło wielkie zaangażowanie piłkarzy drugiej drużyny oraz widoczne postępy sportowców rocznika 2008.
Gratulacje dla zawodników i trenerów Uczniowskiego Klubu Sortowego "Czwórka"!

Turniej PN
Turniej PN

Gr. A
UKS 4 Kostrzyn – Warta Międzychód 3-0
UKS 4 Kostrzyn – Kania Cup Gorzów 7-0
UKS 4 Kostrzyn – Chemik I Gorzów 3-0
 
Gr. B
UKS 4 Kostrzyn  II – Polonia Słubice 1-1
UKS 4 Kostrzyn II – Stilon Gorzów 0-3
UKS 4 Kostrzyn II -  Chemik II Gorzów 0-0
 
Mecz o miejsca 5-6
UKS 4 Kostrzyn II – Chemik I Gorzów 0-2

Półfinał:
UKS 4 Kostrzyn – Chemik II Gorzów 6-0

Finał:
UKS 4 Kostrzyn – Warta Międzychód 4-1

Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR