UKS „Jedynka” na podium

UKS „Jedynka” na 3 miejscu w Rankingu Polskiego Związku Zapaśniczego na Najlepszy Uczniowski Klub Sportowy za 2014 r. Jak co roku przychodzi czas na podsumowanie działalności klubu, a w szczególności osiągnięć sportowych. Rok 2014 dla UKS „Jedynka” był bardzo pracowity i co najważniejsze obfitował w wiele sukcesów wywalczonych na matach całego kraju. Przemierzyliśmy setki kilometrów by stawać w szranki z najlepszymi klubami w Polsce.


Byliśmy między innymi w: Janowie Lubelskim, Bielawie, Raciborzu, Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Poznaniu, Starej Kamienicy, Żarach, Żukowie, Pieńsku, Trzcielu. Nasi zawodnicy reprezentując nie tylko barwy klubu, ale też kraju udali się do Holandii oraz Niemiec. Startowaliśmy w zawodach wojewódzkich, międzywojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. W sumie zdobyliśmy ponad sto medali!!! Zdobywaliśmy miejsca na podium w ogólnopolskich turniejach UKS. Pięciu zawodników wywalczyło medale na Mistrzostwach Makroregionu, co dało im awans do Kadry Województwa. Maciej Czarnecki zdobywając medal Mistrzostw Polski trafił do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych i uczestniczyć będzie w roku 2015 w przygotowaniach reprezentacji Polski do startów w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata kadetów. Polski Związek Zapaśniczy prowadząc Ranking Najlepszego Uczniowskiego Klubu Sportowego w kraju sklasyfikował UKS „Jedynka” na 3 miejscu.
Sukcesy sportowe zawdzięczamy nie tylko ciężkiej pracy, ale także wsparciu finansowemu działalności klubu. W realizacji naszych celów szczególnie pomógł nam Burmistrz Miasta Andrzej Kunt przyznając dotację. Dziękujemy !!! Słowa podziękowania kierujemy również do naszego strategicznego sponsora KSSSE S.A. i mamy nadzieję na dalszą współpracę. Nieocenioną rolę odegrali też sponsorzy indywidualni oraz Bank GBS w Barlinku Oddział w Kostrzynie nad Odrą. Wam również bardzo dziękujemy.
Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy i Waszemu wsparciu finansowemu rok 2015 będzie równie udany, a może nawet lepszy.
Prezes UKS „Jedynka” Kostrzyn nad Odrą Artur Żołna

[Ocena UKS Jedynka]
Futsal
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR